Automatizēta pielāgotu konisko pudeļu konteineru rotācijas marķēšanas mašīna

Rotējošo uzlīmju uzlīmēšanas mašīna tiek izmantota piepildītu un aizzīmogotu konisko pudeļu marķēšanai. Šī rotējošā marķēšanas mašīna ir kompakts modelis, kuras rotācijas struktūras dēļ tiek izmantots ļoti maz vietas. Automātiskas neregulāras pudeles Marķēšanas mašīna marķē dažādas formas pudeles ar maksimālo ātrumu 120 ampulas minūtē. Mašīna atbilst pašreizējiem labajiem ražošanas standartiem.

Procesa darbība ar pielāgotām rotējošām etiķešu mašīnām konisko konisko smailu pudeļu marķēšanai

Automātiskas pielāgotas koniskas pudeles, kas vērstas uz konteineriem, rotējošas marķēšanas mašīnas detaļas

Konteineri, kas saņemti no barības tārpa līdz zvaigžņu ritenim, atrodas precīzi izvietoti un sasniedz etiķetē, apņemot punktu līdzīgā attālumā. Ieejot marķēšanas vietā, konteinera sensors sākas ar servomotoru un nospiežot jostu, vienmērīgi nospiediet etiķeti starp spilventiņu un jostu. Etiķetes sensora fotoelements nosaka atstarpi starp divām etiķetēm un turiet tās līdz nākamais konteiners. Šīs operācijas laikā tiek izdrukāti pneimatiskās drukas pielikumi.

Pielāgotas marķēšanas mašīnas ar pelējumu pamatparametrs smailu konteineru turēšanai:

Automātiskas pielāgotas koniskas pudeles, kas vērstas uz konteineriem, rotējošas marķēšanas mašīnas detaļas

automātiska rotējoša etiķešu mašīna koniskām pudelēm
Marķēšanas jauda (gab / min): 40-150 gab / min
Marķēšanas precizitāte (mm): ± 1,0 mm
Etiķetes izmērs: (L) 20-280mm (H) 30-140mm
Materiāla izmērs: Φ40-Φ100mm (H) 40-300mm
Rullītis iekšpusē (mm): Φ76mm
Ruļļa ārējais diametrs (mm): Φ350mm
Mašīnas izmērs (mm): (L) 2000 * (W) 850 * (H) 1450 (mm)
Barošanas avots: AC220V 50Hz / 60Hz 1500W

Paraugi pielāgotai rotējošai marķēšanas mašīnai ar konteineru turošām veidnēm

Paraugi pielāgotai rotējošai marķēšanas mašīnai ar konteineru turošām veidnēmParaugi pielāgotai rotējošai marķēšanas mašīnai ar konteineru turošām veidnēm

Mašīnu marķēšanas ražotne

Mašīnu marķēšanas ražotne

Garantija: attiecībā uz visu mašīnu tā pieprasa garantiju uz vienu gadu. (Garantija neietver problēmas, kas saistītas ar nelaimes gadījumiem, nepareizu izmantošanu, nepareizu lietošanu, uzglabāšanas bojājumiem, nolaidību vai Iekārtas vai tās sastāvdaļu pārveidošanu.

Uzstādīšana: pēc tam, kad mašīna ieradīsies jūsu rūpnīcā, ja jums tas būs nepieciešams, mūsu tehniķis dosies uz jums, lai uzstādītu un pārbaudītu mašīnu, kā arī apmācīs jūsu strādājošo darboties ar mašīnu (vilciena laiks ir atkarīgs no jūsu darbinieka). Izdevumi (aviobiļete, pārtika, viesnīca, ceļa maksa jūsu valstī) ir jābūt jūsu kontā, un jums ir jāmaksā par tehniķi USD 100 dienā. arī jūs varat doties uz mūsu rūpnīcu, lai veiktu apmācību.

Pēc apkalpošanas: Ja jums rodas problēma ar mašīnu, mūsu tehniķis pēc iespējas ātrāk dosies uz jums, lai salabotu mašīnu. Maksai jābūt jūsu kontā.