Produktu marķēšanas mašīna

Marķēšana tieši produktam

Neatkarīgi no tā, vai jūs tieši marķējat grāmatas, sildīšanas atveres, tērauda ruļļus vai siera blokus, jūsu produktam ir pieejams VKPAK risinājums.

VKPAK ir izstrādājis daudzas tiešas produktu marķēšanas sistēmas. Šīs sistēmas ietver vai nu VKPAK etiķetes druku, un atkarībā no lietojuma uzklāj etiķeti vai uzlīmju aplikatoru. Tie var ietvert arī perifērijas ierīces, piemēram, svarus, pielāgotu montāžu, materiālu apstrādi, skenerus, verificētājus, korpusus vai integrētus skārienekrāna datorus. Uzlīmju uzklāšanas metodes tiešai produkta marķēšanai ietver saspiešanu, triecienu, uzpūšanu vai noslaukšanu.

VKPAK reputācija sistēmas integrācijā ir priekšrocība produktu marķēšanas lietojumos. Daudzām lietojumprogrammām ir nepieciešama noteikta veida integrācija, neatkarīgi no tā, vai tā ir programmatūras integrācija, materiālu apstrādes integrācija vai abi. VKPAK ir eksperti izstrādājumu marķēšanas sistēmu projektēšanā, lai tie atbilstu katra klienta īpašajām prasībām.

Kā daļu no VKPAK pilnīgajiem iepakojuma risinājumiem automātiskās marķēšanas mašīnas var izmantot kopā ar dažādām iepakošanas mašīnām vai kā atsevišķu vienību. Norland International piedāvā plašu etiķešu klāstu, kas piemēroti lietošanai inline vai galda virsmām, un spiedienjutīgus, saraušanās uzmavas vai rullīšu barošanas risinājumus. Šie marķēšanas risinājumi ir daudzpusīgi un atbilst prasībām gandrīz visās nozarēs, ieskaitot ūdeni un dzērienus, kosmētiku, pārtiku, sadzīves priekšmetus un daudz ko citu. Sazinieties ar savu komandu VKPAK, lai noteiktu etiķešu mašīnu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

VKPAK piedāvātie marķēšanas risinājumi ietver ātrgaitas etiķešu printera aplikatoru. Šis plašais marķēšanas risinājumu klāsts tiek piedāvāts, lai apmierinātu dažādas produktu identifikācijas vajadzības. Marķēšanas risinājumi ietver etiķešu printeru aplikatorus, etiķešu aplikatorus un etiķešu printerus. Ja jums ir kādi jautājumi vai jautājumi, sazinieties ar etiķešu risinājumu pārstāvi.

Ja jums nepieciešams produktu marķēšanas risinājums, VKPAK nodrošina šādus produktus, lai tie atbilstu jūsu prasībām