Var marķēšanas mašīna

VKPAK var marķēt mašīnas

Etiķešu uzlikšana ar rokām ir pieejama un ērta metode, taču tas nav praktisks veids, kā uzlīmēt etiķetes lielos daudzumos. Automātiskās marķēšanas iekārtas jūsu iepakojuma sistēmā ļauj efektīvāk ražot un ietaupīt vairāk laika, vienlaikus samazinot ražošanas izmaksas.

VKPAK ražo dažādas etiķešu un iespiedmašīnas, lai automātiski izdrukātu un nostiprinātu etiķetes dažādiem konteineru veidiem, piemēram, burkām, pudelēm vai skārda kārbām. Mūsu produktos tiek izmantoti izturīgi komponenti un populārāko zīmolu jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu precīzu izdruku izdruku.

Pārdošanā esošās VKPAK etiķešu mašīnas palīdz izveidot elastīgāku iepakojuma sistēmu un ilglaicīgas izdrukas, lai jūsu zīmols izceltos starp citiem produktiem plauktos. Ļaujiet sava produkta iepakojumam runāt jūsu vietā, piesaistīt vairāk klientu un skatīties, kā jūsu pārdošanas apjomi pieaug, izvēloties VKPAK iepakojuma risinājumus.

Mūsu kannu marķēšanas mašīnu var izmantot konservu tipos

Alumīnija bundža, dažreiz kļūdaini dēvēts par "skārda bundžu", ir vienreizējas lietošanas konteiners, kas galvenokārt izgatavots no alumīnija. To parasti lieto pārtikas produktiem un dzērieniem, piemēram, alum, ceptām pupiņām un zupai, bet arī tādiem produktiem kā eļļa, ķimikālijas un citi šķidrumi.

Dzērienu bundža (vai dzērienu bundža) ir metāla trauks, kas paredzēts fiksētai šķidruma porcijai, piemēram, gāzētiem bezalkoholiskajiem dzērieniem, alkoholiskajiem dzērieniem, augļu sulām, tējām, zāļu tējām, enerģijas dzērieniem utt.

Eļļas kārba (eļļas kārba vai eļļotājs) ir bundža, kurā ir eļļa (parasti motoreļļa) mašīnu eļļošanai. Eļļas bundžu var izmantot arī, lai piepildītu laternas uz eļļas bāzes. Nodarbošanās, ko dēvē par eļļotāju, mašīnu eļļošanai var izmantot eļļas kannu (starp citiem instrumentiem).

Tērauda bundža, skārda bundža, alva, tērauda iepakojums vai bundža ir konteiners preču izplatīšanai vai uzglabāšanai, kas izgatavots no plāna metāla. Daudzas kannas ir jāatver, atverot "galu"; citiem ir noņemami vāki. Viņi var uzglabāt visdažādāko saturu: pārtiku, dzērienus, eļļu, ķīmiskās vielas utt.

Automātiskā marķēšanas mašīna, ko ražo mūsu uzņēmums, ir paredzēta kārbas virsbūvei. Ir automātiskās apturēšanas, skaitīšanas, enerģijas taupīšanas funkcijas. Piemērots pudelēm, alus kannām un citiem cilindriskiem traukiem.

Mēs ieguvām jaunu bundžu marķēšanas mašīnu! Tas mums dos lielāku elastību īpaša alus iesaiņošanā. Izmantojot mūsu iespiestās kannas, mums vienlaikus bija jāpasūta noteikts skaits kannu, kas ierobežoja dažādu alus daudzumu, ko mēs varam iesaiņot (jo mēs nevaram uzglabāt bezgalīgi daudz kārbu!). Bet šī jaunā mašīna ļauj mums atsevišķi sūtīt tukšas melnās kannas un etiķetes! Tāpēc tagad mēs varam eksperimentēt ar dažādu krodziņu izlases iesaiņošanu plašākai sabiedrībai! Bundžas nāk pie mums melnas, mēs tās piepildām ar dienas alu, aizvākojam un šujam, tad uzsitam uz tām etiķeti.

Kas ir kannu marķēšanas mašīna?

Kannu marķēšanas vai iespiešanas mašīnu var saukt arī šādi, atkarībā no tā, kāda veida darbu tā veic, un konteineru, ar kuru mašīna var rīkoties:

  • Alvas skārda etiķešu / iespiedmašīna vai alvas etiķešu / iespiedmašīna
  • Burku marķēšanas / iespiešanas mašīna
  • Pudeļu marķēšanas mašīna

Tās ir mašīnas, kas paredzētas etiķešu drukāšanai un uzlīmēšanai uz dažādiem izstrādājumiem, iepakojumiem vai konteineriem. Tie var pielipt daudziem virsmas veidiem, piemēram, alumīnijam, šķiedru mucām, plastmasai, tēraudam un stiklam.

Tā kā daudzās situācijās etiķetes ir ļoti pieprasītas, daudzu uzņēmumu darbībā ar lielu produktu iesaiņošanas apjomu tiek izmantotas etiķešu un iespiedmašīnas. Uzņēmumiem, kuriem ir krājumu pārvaldības sistēmas, ir vajadzīga arī īpaša marķēšanas iekārta. Vēl viens šo mašīnu mērķis ir atbilstības marķēšana, jo tās ir integrētas arī iekārtu ražotāju rūpnīcas procesos.

Marķēšanas un iespiešanas iekārtas ir dažādas, sākot no manuālām ierīcēm, kas paredzētas vienkāršai etiķešu izsniegšanai, līdz augstas ražošanas mašīnām, kas ļauj veikt pilnībā automatizētus drukāšanas un pielietošanas procesus. Faktiski automātiskās marķēšanas mašīnas ir vieni no izplatītākajiem tirgū pārdodamo etiķešu veidiem, jo to darbībai nav nepieciešams operators. Kas attiecas uz VKPAK etiķešu un iespiedmašīnām, tām visām ir automātiskas darbības.

Galvenās kannu marķēšanas mašīnas sastāvdaļas

# 1 Barošanas tvertne
Barošanas bunkuram ir svarīga loma visā marķēšanas procesā, un tas nodrošina precīzu etiķetes sadalījumu konteineros. Tas piegādā konteinerus marķēšanas stacijai marķēšanai, kas notiek nepārtraukti un sistemātiski. Turklāt tas novērš konteineru saplīšanu un novērš nepieciešamību manuāli ielikt etiķetējamos priekšmetus.

# 2 Marķēšanas stacija
Šī stacija sastāv no etiķetes spilventiņa un etiķetes galvas, kuras jūs varat kontrolēt pareizai novietošanai, lai pielāgotos marķējamās pudeles izmēram.

# 3 Skārienekrāna vadības panelis
Vadības panelis ļauj sistemātiski vadīt marķēšanas procesu. Izmantojot šo, jūs varat pielāgot vai mainīt ražošanas procesa iestatījumus. Turklāt vadības panelis brīdina operatoru arī par visām ārkārtas situācijām, kurām nepieciešama tūlītēja uzmanība.

# 4 Piedziņas mehānisms
Šim mehānismam ir motors, veltņu sistēma un konveijers, lai vadītu visu marķēšanas mašīnu un palīdzētu tai attiecīgi pārvietot komponentus.

Kā var darboties marķēšanas mašīnas

Visas etiķetes un iespiedmašīnas var darboties vienādi. Sākotnējais marķēšanas procesa posms sākas ar produktu piegādi uz marķēšanas staciju caur padeves piltuvi. Marķēšanas stacijā vāciņš vai konteinera korpuss tiek marķēts, kad to nepārtraukti pārvieto konveijers.

Uzlīmēm, kas ir jutīgas pret spiedienu, uzlīme tiek uzklāta un tā pielīp pie vāciņa vai cilindriskā trauka korpusa, kamēr tā rotē. No otras puses, optiskā lāzerdrukas mašīna un iesmidzināšanas mašīna drukā uz konteineriem, izmantojot lāzeru vai tinti, kad tie šķērso marķēšanas staciju.

Marķētie / iespiestie konteineri turpinās pārvietoties pa konveijeru, līdz tie sasniegs līnijas beigas. Iekārta veiks pārējo konteineru marķēšanas procesu, ja vien jūs to neapturēsit.

Kad jums nepieciešams kārbu marķēšanas risinājums, VKPAK nodrošina šādus produktus, lai tie atbilstu jūsu prasībām