Plakano pudeļu marķēšanas mašīna

Pilnībā automātiska plakano pudeļu marķēšanas mašīna ir piemērota izmantošanai daudzu veidu izstrādājumos, piemēram, papīra kastē, kartotēkā, papīra kartotēkā, grāmatu marķējumā utt. Var izmantot arī dažādu pārklājumu mehānismu pievienošanu un izmantošanu dažu to izstrādājumu virsmas marķēšanai, kuru virsmas mēdz būt gludas. Tā integrētā darbības process darbojas šādi:

Pirmkārt, produktus, kas gaida marķēšanu, ievieto vai piegādā, veicot manuālu darbu, karšu sadalīšanas mašīnu vai savienojot plūsmas līniju. Konveijera lente piegādā produktus, un korekcijas mehānisms, piemēram, stieņa vadīšana, tos nosaka pareizi. Izlabotie produkti iziet cauri induktoram, braucot ar konveijera lenti. Pēc tam, kad induktors saņem signālu, tas nosūtīs ziņojumu uz programmas krātuvi, kas saņem signālu, kas izvadīs signālu, lai kontrolētu galvas zīmi, realizējot marķēšanas funkciju. Pēc marķēšanas produkti atkal tiks pārklāti ar marķējumu, izmantojot pārklāšanas mehānismu. Tajā laikā tiks pabeigts viss pārklājošās etiķetes process. Produktus ar etiķeti var savākt.

Šīs sānu uzlīmju uzlīmēšanas mašīnas / plakanas pudeles etiķetes mašīnas mašīna ir ļoti lietotājam draudzīga un ļoti izturīga. Tas ir ļoti piemērots etiķešu uzlikšanai priekšā, aizmugurē un sānos; no plakaniem, ovāliem, kvadrātveida, apaļas formas traukiem. Turklāt šīs modernās plakano pudeles etiķešu iekārtas ietilpība ir maksimums 100 etiķetes minūtē, pamatojoties uz etiķešu un izstrādājumu formu un lielumu. Marķēšanas ātrums ir atkarīgs arī no produkta stabilas kustības uz mašīnas konveijera ar lielāku ātrumu. Šai automātiskajai, vertikālajai un lineārajai mašīnai ir izstrādājuma izlīdzināšanas sistēma, kas ir sinhronizēta ar augšējās turēšanas jostas sistēmu. Tajā ietilpst pat jaunākā mikroprocesora kontrolētā etiķešu izsniegšanas sistēma un unikāla marķējumu un produktu sensoru sistēma. Šī daudzfunkcionālā plakano pudeļu uzlīmēšanas mašīna faktiski atbilst daudzu lietotāju dažādām prasībām attiecībā uz modernu iepakojumu. Tas ir ļoti ātrs, precīzs, efektīvs un ilgstošs aprīkojums. Vienkārši lietojama regulēšana ļauj vismazāk mainīt instrumentus vai detaļas. Turklāt šo plakano pudeles marķēšanas mašīnu var īpaši konstruēt ar kabatas sistēmu un padeves tārpu sistēmu; lai precīzi izlīdzinātu pudeles uz konveijera, lai ideāli uzklātu etiķetes. Tas ietver pat atsevišķu punktu un sinhronizētu ātruma kontroles sistēmu. Raksturīgā etiķetes garuma noteikšanas sistēma palīdz izvairīties no manuālas ievadīšanas un etiķetes garuma detaļu saglabāšanas atmiņā un to pašu datu izgūšanas katru reizi, lai mainītu etiķetes izmēru un restartētu aprīkojumu. Tādējādi šī plakano pudeļu marķēšanas sistēma ietaupa jūsu laiku, novērš mašīnas dīkstāves laiku, palielina ražošanu un samazina izdevumus. Bez šīs automatizētās pudeles marķēšanas mašīnas var izmantot arī, lai uzlīmētu etiķetes uz vienas puses plakanām pudelēm un pat uz ķermeņa / aptītu etiķetes uz apaļas formas pudelēm. Pieejams arī stikla vai akrila drošības skapis.

Automātiska plakano pudeles uzlīmju marķēšanas mašīna ir viena no lietotājam draudzīgākajām. Piemērots priekšējo, aizmugurējo vai sānu uzlīmju uzlikšanai uz plakaniem / ovāliem / kvadrātveida / apaļas formas traukiem ar izvadi līdz 120 etiķetēm minūtē atkarībā no izstrādājuma formas / izmēra un etiķetes izmēra. Automātiska izstrādājuma izlīdzināšanas sistēma sinhronizēta ar augšējo siksnu sistēmu. Iekārtā ir moderna, sarežģīta mikroprocesoru vadības etiķešu izsniegšanas sistēma ar lietotājam draudzīgu etiķešu un izstrādājumu uztveršanas sistēmu. Mašīna ir pieejama arī ar izvēles aptīšanas sistēmu, kas padara to elastīgāku, lietojot vienas puses etiķeti uz plakanām pudelēm vai uzliekot apaļu etiķeti uz apaļiem izstrādājumiem.

Universālākā, eleganti izstrādātā lineārā marķēšanas mašīna, kas paredzēta mūsdienu iepakojuma līniju galveno lietotāju vajadzībām, un kurai nepieciešama augsta efektivitāte ar ātrumu, precizitāti un izturību. Viegli lietojami pielāgojumi, kas prasa minimālu instrumentu vai detaļu maiņu. Mašīnu var projektēt un piegādāt ar robotizētu divu kustīgu kabatu sistēmu vai divu padeves tārpu sistēmu, kas nodrošina perfektu pudeļu izlīdzināšanu uz konveijera precīzai marķēšanai. Produkta stabilizēšanas sistēmas izvēle ir atkarīga no produkta formas, izmēra un nepieciešamā ātruma.

Uzlīmju marķēšanas mašīnai ir sava unikāla sinhronizēta ātruma kontroles sistēma ar vienu punktu. Iebūvētās automatizētās etiķešu garuma noteikšanas sistēmas novērš nepieciešamību manuāli ievadīt un uzglabāt etiķetes garuma datus atmiņā un katru reizi tos iegūt, lai mainītu etiķetes izmēru un atkārtoti iedarbinātu mašīnu. Tādējādi sistēma ietaupa vērtīgo laiku, izvairoties no iekārtas dīkstāves un palīdz sasniegt lielāku ražošanu. Mašīnu var piegādāt ar papildu rūdīta (viltota) stikla vai akrila drošības skapi. Mašīnas, kurām standarta aprīkojumā ir nepieciešamas visas pamatfunkcijas, lai tās atbilstu pašreizējām tirgus vajadzībām, kā arī ietaupa izmaksas un laiku.

Mašīnu var īpaši izstrādāt, lai uzliktu vienas puses plakanas pudeles, kā arī korpusa / aplauztas etiķetes uz apaļām pudelēm kā izvēles iespēju.

Galvenie automātiskās plakanas virsmas marķēšanas iekārtas mehānismi:

1. Pielāgojot priekšzīmes sēdekli, var noregulēt X ass, Y ass, Z ass un R ass virzienu.

2. Galvenajā zīmē ietilpst detaļas - savākšanas mehānisms, veltņa mehānisms, mizošanas mehānisms, padeves mehānisms, pārvadāšanas rīks un motora vilkšana.

3. Konveijera lenti izmanto, lai marķējamos produktus nogādātu marķēšanas zonā un pabeigtu. Pēc tam nosūtīt produktus no šīs teritorijas.

4. Konveijers, kas vada stieni, piegādā produktus kā pozitīvu efektu.

5. Ekrāna pieskāriens. Cilvēka un mašīnas darbības saskarne tiek izmantota, lai kontrolētu iekārtas atvēršanas un apstāšanās stāvokli, mainītu atkļūdošanas parametrus, ievērojot I / O uzraudzību un tā tālāk.

6. Elektriskās kastes vadīšana notiek pēc iekārtas ķēdes konfigurācijas.

Ja jums ir nepieciešams plakana pudeles marķēšanas risinājums, VKPAK nodrošina šādus produktus, lai tie atbilstu jūsu prasībām