Kausa marķēšanas mašīna

Daudzas nozares paļaujas uz spaiņiem, lai uzglabātu un transportētu savus materiālus un produktus. Neatkarīgi no tā, kāda veida bizness jūs vadāt, ir svarīgi, lai jūsu kopu marķēšanas sistēma būtu uzticama, ātra un precīza.

Labākais veids, kā nodrošināt, ka jūsu produkti tiek pareizi marķēti, ir pielāgojama sistēma. VKPAK mašīnas ir moduļu konstrukcijas, un tās var integrēt ar dažādiem piederumiem dažādiem lietojumiem. VKPAK mašīnas var viegli pielāgot jūsu precīzajam konteinera izmēram, turiet to precīzi vietā, kad tiek uzlīmēta etiķete. Kausu etiķete ir ātra sistēma, kurā var ievietot dažādus dažādu etiķešu veidus, piemēram, aptinamas etiķetes vai plakanas sānu etiķetes taisnstūrveida spaiņiem.

Video:

Atkarībā no jūsu pašreizējā aprīkojuma, mūsu kausa marķēšanas sistēma var būt atsevišķa sistēma vai integrēta lielākā ražošanas līnijā. VKPAK inženiertehniskās iespējas ir spēcīgas, un mēs lepojamies ar spēju izstrādāt automatizācijas risinājumu, kas paredzēts jūsu ražošanas vajadzībām.

Galvenais parametrs (standarta modelis)
Ļauj precizitāti± 1 mm
Marķēšanas ātrums30-45 gab / min
Etiķetes izmērsL: 20mm-285mm W: 20mm-135mm
Produkta izmērsDiametrs: 25mm-100mm H: 25mm-300mm
SvarsApmēram 185kg
Jauda1000W

Bucket Pail marķēšanas risinājums

Bucket etiķešu mašīna ir viegli vadāma ar etiķešu skaitītāju. Iepriekš iestatīta partijas kontrole, tastatūra un digitālais displejs, kas piemērots lielformāta cilindrisku marķēšanas lietojumu klāstam. Tam ir pakāpju motori ātrai un precīzai marķēšanai un pneimatiski vadāmi vārti. Kausa pacēlājs ar motorizētu piedziņas bloku optimālai etiķetes izvietošanai. Ar necaurspīdīgu etiķetes noteikšanu kā standarta aprīkojumu un viegli regulējamu iepriekšēju dozēšanu un etiķetes novietošanu ar graduētu skalu.

Uzticams risinājums trauku un kausu marķēšanai rindā. Unikāla ar noslaucāmu etiķetes aplikatora sviru ir iestrādāta VKPAK drukā un uzklājiet vienību vai etiķetes aplikatoru precīzi marķēt cilindriskus traukus, piemēram, spaiņus un spaiņus. Siksnas piedziņas aplikatora roka seko spaiņa vai bungas apkārtmēram, lai droši noslaucītu uz etiķetes.

Parādītajā sistēmā ir VKPAK etiķetes aplikators horizontālā stāvoklī, lai uzliktu iepriekš izdrukātu kausa etiķeti. Šāda veida spaiņu / kausu marķēšanas sistēma var izmantot lielāku etiķeti, piemēram, 6 ″ platu vai 8,5 ″ platu etiķeti, lai nodrošinātu pilnīgu, lasāmu informāciju.

Pail etiķete ir nozares tehnoloģiski vismodernākā etiķešu mašīna Pail. Tas ir īpaši izstrādāts, lai precīzi un efektīvi uzklātu priekšējās vai priekšējās un aizmugurējās etiķetes lieliem rūpnieciskiem apaļajiem un kvadrātveida kausiem, spaiņiem, kannām un vannām. VKPAK unikālajā pieejā tiek izmantoti salvetes vārti, gaisa manipulācijas un servo vadītas jostu sistēmas, lai garantētu konsekventu lietošanu bez grumbām. Spaiņu, spaiņu, toveru un krūžu iesaiņošanai ar rokturiem papildu orientācijas modulis katru reizi precīzi orientē rokturus uz etiķetes.

Etiķetes tips un specifikācijas

Jaudīgs un daudzpusīgs marķieris kausu, spieķu, krūžu un kublu priekšpuses vai daudzpaneļu marķēšanai

Mašīnas tips: Pail etiķetēšanas mašīna, spaiņu etiķete, kausa etiķete

Marķēšanas lietojumprogrammas: Priekšējā etiķete, vairāku paneļu etiķete, pilna iesaiņojuma marķēšana

Konteineru veidi: Uzlīmē apaļas vai kvadrātveida plastmasas spaiņus, krūzes, spaiņus, toverus, metālu un lielāko daļu citu materiālu

Izgatavots, lai atbilstu jūsu nepieciešamajām specifikācijām

Ja jums nepieciešams vienkāršs lietojumprogrammas risinājums, mūsu etiķešu aplikatoru komplektā ir daudzas augstākās kvalitātes funkcijas, kas nodrošina ātru, efektīvu etiķešu lietošanu, lai sasniegtu vislabāko darba efektivitāti.

Unikāls dizains, kas paredzēts maksimālai pāļu marķēšanas efektivitātei

VKPAK mēs vienmēr meklējam režīmus un metodes, kas palīdzēs jūsu objektam optimizēt maksimālu darba slodzes efektivitāti. Mūsu spaiņu etiķete ir veidota, izmantojot to pašu metodiku.

Uz etiķetes ir piestiprināts ar gaisa cilindru darbināms, īsas kustības, noliecams vakuuma režģis (apmēram 15 collu garš), kurā ir vairākas mainīga ātruma pakāpju motora piedziņas O-gredzenu siksnas, kas palīdz un pārnēsā garu barību , mīkstas etiķetes. Mafina ventilatorus izmanto vakuuma ģenerēšanai, lai etiķetes sauso pusi noturētu pret o-gredzeniem, lai piešķirtu kustību.

Stingru, filca tīrītāju iespiedumu, kas piestiprināts režģa galā uz spaiņa etiķetes, izmanto, lai sazinātos ar izstrādājuma virsmu, lai sākotnēji piestiprinātu etiķeti; etiķete piestiprinās, kad virzās virzošais produkts no režģa.

Motorizētie o-gredzeni pārvietojas, kamēr uzlīmes izdalās un apstājas, kad etiķetes priekšējā mala sasniedz filca salvetes virsotni. To nosaka fotoelektriskais etiķetes sensors, kas nosaka apstāšanās pozīciju un ir konsekvents (pat ar dažādu etiķešu garumu).

Lai notīrītu katra izstrādājuma augšdaļu, ir uzstādīti cieši izvietoti paralēli roktura vadotnes (vertikālai pozīcijai), lai saglabātu līnijas orientāciju, neļaujot izstrādājumiem pagriezties no pozīcijas, dodoties uz siksnas turētāja stiprinājumu.

Visas šīs darbības tiek veiktas tandēmā, lai nodrošinātu, ka jūsu spaiņu marķēšanas process nepārtraukti palielina jaudu un pēc iespējas vairāk novērš dīkstāves laiku.

Izgatavots izturīgi ar augstākās kvalitātes materiāliem un komponentiem

Standartā visiem VKPAK etiķešu uzklāšanas veidiem mūsu spaiņu etiķete ir izgatavota, izmantojot lieljaudas anodētus alumīnija un nerūsējošā tērauda komponentus. Vadības sliedes ir iebūvētas tvertnes etiķetes konveijerā, lai nodrošinātu, ka produkts atbilst pareizajiem parametriem precīzai un konsekventai marķēšanai.

Nodrošiniet maksimālu darbības efektivitāti savā objektā, izmantojot VKPAK Pail Labeler. Sazinieties ar mums jau šodien, lai sāktu darbu un pieprasītu cenu.