Kartona marķēšanas mašīna

Gofrētā kārba, kartona kastes drukāšanas un etiķešu izgatavošanas mašīna

Gofrētie konteineri nodrošina daudzpusību kā iepakojuma risinājumu izmantošanai kuģniecības, noliktavu, izplatīšanas un loģistikas tirgos. Augsta izturības un svara attiecība padara to par ideālu iespēju šiem lietojumiem.

VKPAK piedāvā risinājumus marķēšanai un drukāšanai uz gofrētas kastes, kas nodrošina rakstzīmju augstuma, drukas izšķirtspējas un svītrkodu kvalitātes opcijas, ieskaitot kastes etiķetes mašīnu drukāšanu un attiecas uz augstu svītrkodu lasīšanas ātrumu.

Iespējas

  • Galvenokārt izmanto kartona vai kartona etiķetēm farmācijā, ikdienas ķimikāliju, karšu un citās nozarēs.
  • Ļoti lietotājam draudzīga un interaktīva skārienekrāna vadība padara darbību ērtu un taisnu. Ražošanas jaudu un atlikušo etiķešu skaitu var parādīt reāllaikā. Piedāvā arī daudz ekrāna palīdzības funkciju un kļūdu trauksmes. Mākslīgā intelekta algoritms tiek izmantots vadības programmā, parametru pielāgošana ir samazināta līdz minimumam, mainot produktus.
  • Parametru ierakstu var neatgriezeniski saglabāt. Mainot produktus, nav nepieciešams atiestatīt un vienkārši izsaukt atbilstošās parametru grupas.
  • Izvēles karstās štancēšanas kodētājs vai tintes kodētājs datumu kodēšanai uz etiķetēm, tiešsaistes svītrkodu lasītājs, lai skenētu svītrkodus uz etiķetēm un noraidītu neizlasāmus produktus.

Kartona marķēšana ir viena no vienkāršākajām automatizētās marķēšanas lietojumprogrammām. Lielākā daļa kartona marķēšanas pieteikumu ir tieši uz priekšu. Marķēšanas vienība ar tamponu aplikatoru kastes malā uzliek iespiestu vai iepriekš izdrukātu etiķeti. Visas VKPAK marķēšanas vienības var izdrukāt un uz kartona iespiest vai uzklāt iepriekš iespiestas etiķetes. Jautājums ir, KĀ jūs vēlaties marķēt kartonu? Vai jums nepieciešama noteikta drukas programma vai datu plūsma? Kurā kastes pusē vēlaties, lai etiķete tiktu uzklāta? Vai jums ir nepieciešams blakus esošs paneļa kartona marķējums vai stūra ietīšana? Kāda izmēra etiķete? Kāda ir jūsu caurlaidspēja? Visi šie jautājumi ir jāņem vērā, atlasot piemērotāko etiķeti savai lietojumprogrammai.

VKPAK var jums palīdzēt izvēlēties kartona marķēšanas aprīkojumu, kā arī integrēt un uzstādīt ražošanas līnijā. Tā kā VKPAK ir visplašākais drukas un uzklāšanas vienību klāsts, mēs varam piedāvāt printeru aplikatorus ar jebkuru no galvenajiem etiķešu printeru dzinējiem. VKPAK printera aplikatori un aplikatori var apstrādāt lielāko daļu etiķešu izmēru. Mums pat ir vienības, ar kurām var uzlikt MILZĪGU 8,5 ″ x 17 ″ etiķeti! Atkarībā no jūsu caurlaides ātruma, VKPAK piedāvā dažādu ķermeņa izmēru vienības. Mūsu kompaktajos Mini printeru aplikatoros tiek izmantots 8 collu OD uzlīmju rullītis, un tie ir ideāli piemēroti maza apjoma lietojumiem vai lietošanai ierobežotā telpā. Standarta korpusa izmērs spēj apstrādāt līdz pat 16 collu OD uzlīmju rullīti un ir lieliski piemērots liela apjoma un garām kartona etiķešu lietojumprogrammām.

Priekšrocības:

1) vadības sistēma: izmantojiet SIEMENS zīmola PLC vadības sistēmu ar augstu stabilu darbību un ārkārtīgi zemu atteices līmeni.

2) Operācijas sistēma: SIEMENS 7 collu skārienekrāns, tieša vizuālā interfeisa ērta darbība, arī bagāta ar palīdzības funkciju un kļūdu displeja funkciju.

3) Pārbaudes sistēma: izmantojiet vācu LEUZE pārbaudes etiķetes sensoru, automātisku pārbaudes etiķešu staciju, stabilu un ērtu, nav daudz augstākas prasības darbiniekam

4) Nosūtīt etiķešu sistēmu: Vācijas Avery marķēšanas dzinēja vadības sistēma, stabila ar lielu ātrumu.

5) Trauksmes funkcija: piemēram, uzlīmes noplūde, uzlīme ir salauzta vai cita nepareiza darbība, strādājot ar mašīnu, trauksmes signālu un pārtrauks darboties.

6) Mašīnas materiāls: Mašīnās un rezerves daļās tiek izmantots materiāls S304 nerūsējošais tērauds un anodēts vecākais alumīnija sakausējums, ar augstu izturību pret koroziju un nekad nerūsēšanu.

7) Zema sprieguma ķēdes izmanto vācu Schneider zīmolu.

Ja jums ir nepieciešams kartona iepakojuma marķēšanas risinājums, VKPAK nodrošina šādus produktus, lai tie atbilstu jūsu prasībām