Maisiņu marķēšanas mašīna

VKPAK zina maisiņu marķēšanu. Mēs esam izstrādājuši vairākas dažādas maisiņu marķēšanas sistēmas. Piepildītām maisiņām VKPAK var ievietot etiķešu printeri-aplikatoru vai etiķešu aplikatoru uz jūsu ražošanas līnijas, lai marķētu maisiņus pēc pildīšanas, bet pirms paletēšanas. Tāda informācija kā datums un partijas kodi, svītru kodi un saturs tiek uzdrukāta un / vai automātiski uzklāta uz maisa uz esošās konveijera līnijas. To var panākt ar jebkuru VKPAK marķētāju. Konkrētais etiķetes modelis un izmērs ir atkarīgs no etiķetes izmēra, drukas dzinēja izvēles un caurlaidspējas.

Nepiepildītu maisiņu marķēšanai VKPAK ir izstrādājis maisiņu barošanas un marķēšanas sistēmu. Šī sistēma izmanto robotu vakuuma pacelšanas sistēmas priekšrocības, lai tukšo maisiņu pasniegtu marķēšanas vienībai. Kad maiss ir uzrādīts, etiķete izdrukā un / vai uzklāj tukšo maisu informācijas etiķeti. Pēc tam tas tiek nogādāts savākšanas tvertnē, lai gaidītu uzpildīšanas procesu.

Jebkuru maisiņu marķēšanas sistēmu var integrēt ar pašreizējām datu bāzes / pasūtījumu apstrādes sistēmām vai iestatīt kā rezerves operāciju.

Mēs esam lepni, ka iepazīstinām sevi ar vienu no izcilāko izcilu maisiņu marķēšanas mašīnu ražotājiem un eksportētājiem. To plaši izmanto dažādu nozaru iepakojuma līnijās. Šī mašīna ir integrēta ar progresīvu tehnoloģiju, kas nodrošina uzlīmju uz vienas puses vai abpusēju uzlīmēšanu, šo mašīnu plaši izmanto etiķešu uzklāšanai uz tukšām iepriekš sagatavotām maisiņiem. Šī maisiņu marķēšanas mašīna, kas pieejama klientiem ar dažādām specifikācijām un konfigurācijām, tiek stingri pārbaudīta pēc dažādiem standarta kvalitātes parametriem.

Maisiņu marķēšanas mašīnas veidi

Atkārtoti aizzīmogojiet etiķeti
Maisiņa aizmugurē ir uzlikta atkārtota aizzīmogošana. To izmanto maisiņa atkārtotai aizvēršanai pēc atvēršanas. Atkārtoti noslēgtā maisiņa etiķete palīdz produktu saglabāt ilgāku laika periodu.
Priekšējā etiķete
Uz maisiņa priekšpuses tiek uzlikta priekšējā etiķete. To varētu izmantot papildus produktu primārajam iepakojumam zīmola atpazīstamības veicināšanai. Piemērs varētu būt cenu samazināšanas etiķete.
Aizmugurējā etiķete
Maisiņa aizmugurē tiek uzlikta aizmugures etiķete. Tas varētu ietvert papildu informāciju, kas pārsniedz norādīto produkta laukumu. Šī maisiņa etiķete var arī sniegt informāciju par produktu uzturvērtību.

VKPAK automātiskais marķētājs ir daudzpusīgs, ļaujot uzlikt vienu vai divas puses etiķeti uz tukšām iepriekš sagatavotām maisiņiem vai maisiņiem. Tas ir ideāli piemērots ražošanas videi, kurā ir nepieciešams rūpēties par plašu produktu klāstu nelielās sērijveida sērijās.

Pēc pasūtījuma izgatavots maisiņu uzlīmētājs uzlīmē maisu augšdaļu un apakšdaļu, kas ievietoti kaudzēs un tiek nogādāti uz lokšņu kaudzes. Produktu piemēri ietver, bet neaprobežojas ar: kafiju, THC, marihuānu, ar marihuānu saistītus produktus, garšvielas.

Kad jums ir nepieciešams maisiņu marķēšanas risinājums, VKPAK nodrošina šādus produktus, lai tie atbilstu jūsu prasībām