Burku marķēšanas mašīna

Burka ir trauks, kas parasti izgatavots no stikla, māla vai plastmasas un kura tilpums svārstās no litra daļas līdz daudziem litriem.

VKPAK mēs piedāvājam videi draudzīgas, automātiskas marķēšanas iekārtas, kas atvieglo etiķešu uzklāšanu jūsu komercdarbībai un par pieņemamām cenām. Mūsu etiķešu aplikatori ir ideāli piemēroti masonu burku etiķetēm un nodrošina ātru, taisnu un precīzu etiķešu lietošanu visam burkā esošajam

Automātiskas marķēšanas mašīnas stikla un plastmasas burkām

Vislabāk ieteicams ar VKPAK pudeles marķēšanas sistēmu

Kaut arī produkta iepakošana burkā var šķist vienkārša. Bet ir neskaitāmi faktori un izvēles iespējas starp ražošanas sākumu un gala produktu, kuru jūsu klients izvelk no plaukta. Viens no ietekmīgākajiem jūsu iesaiņotā produkta elementiem ir tā etiķete. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat stikla vai plastmasas burkas, sagrieztus pēc izmēra vai etiķešu ruļļus - svarīgi ir tikai tas, kāds iespaids jūs atstājat uz klientu.

Tāpēc ir tik svarīgi, lai ražošanas procesā būtu uzticama burku marķēšanas mašīna. Ja meklējat etiķeti, kas pielāgojas jūsu vajadzībām, pārsniedz sanitārijas standartus un katru reizi precīzi uzliek etiķetes, esat nonācis īstajā vietā.

Tirdzniecības burku marķēšana

Jums ir daudz iespēju, kad jāmarķē tirdzniecības burkas, it īpaši attiecībā uz pārtikas produktiem. divi galvenie burku etiķešu veidi ir sagriezti-t0 izmēri, kas ir vienā nepārtrauktā loksnē un kurus var sagriezt jebkurā vajadzīgajā platumā. Lielākā daļa ražotāju izvēlas iepriekš sagrieztu etiķešu rullīti. Tas ietaupa laiku un rada vienotāku izskatu. Šo divu iespēju ietvaros ir neskaitāmas etiķešu šķirnes. Jūs varētu izmantot grieztas etiķetes vienkāršiem projektiem vai metāla etiķetes, lai izceltu plauktā. Papildu kvalitātei etiķetes var būt ūdensizturīgas vai vinila. Neatkarīgi no tā, kāda veida etiķetes jūs lietojat savām burkām, noteikti izmantojiet pielāgojamu, ātru un precīzu etiķešu mašīnu.

Pareizā marķiera izvēle

Ieguldot rūpnieciskās kvalitātes marķēšanas mašīnā, jāņem vērā daudzi faktori. Tomēr procesam nav jābūt sarežģītam. Ja zināt, kas jums nepieciešams, sazinieties ar mūsu draudzīgo komandu, lai saņemtu cenu. Mēs piedāvājam plašu mašīnu klāstu, un mēs priecājamies apmierināt jūsu īpašās vajadzības. Ja jūs joprojām noskaidrojat, kurš marķēšanas risinājums ir piemērots jūsu biznesam, mēs labprāt palīdzēsim. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk!

Ja jums ir nepieciešams burku etiķetēšanas risinājums, VKPAK nodrošina šādus produktus, lai atbilstu jūsu prasībām