Ampulu marķēšanas mašīna

Ātrgaitas automātiskās vertikālās ampulas marķēšanas mašīnas modelis. Marķēšanas mašīna tiek izgatavota stingrā uzraudzībā, ņemot vērā stingros MPP standartus, kas paredzēti izmantošanai farmācijā un saskarnozarēs. Ļoti stingri kvalitātes kontroles standarti, kas pieņemti ražošanas procesā, nodrošina darbību bez traucējumiem un tiem nepieciešams minimāls apkopes / izslēgšanas laiks. Iekārtas lielais ieguldījums ļauj ietaupīt ražošanas izmaksas un ietaupa arī dārgo laiku. Automātiskajai ampulu marķēšanas mašīnai ir mainīgas maiņstrāvas frekvences piedziņas sistēma, lai mašīna vienmērīgi kontrolētu nepieciešamo izlietoto līdz pat 220 ampulu minūtē. Mašīnas ar tiešsaistes sērijveida drukāšanu. Ļoti klusajai mašīnai ir minimāls trokšņa piesārņojums, un tā rezultātā palielinās darba spēka produktivitāte. Slīpa padeves tvertne nodrošina vienmērīgu priekšmetu plūsmu marķēšanai.

Automātiska ampulu uzlīmju uzlīmēšanas mašīna ātrgaitas aplikšanai ar ampulām. Ampulu uzlīmju etiķetētājā ir iekļauta moderna mikroprocesoru vadības etiķešu izsniegšanas sistēma ar lietotājam draudzīgu etiķetes un izstrādājuma sensoru sistēmu. Ampulu uzlīmju marķēšanas mašīna ir piemērota marķēšanai uz apaļajiem flakoniem un citiem apaļiem priekšmetiem. Tas spēj marķēt līdz 200 vienībām minūtē atkarībā no izstrādājumiem un etiķetes lieluma. Īpaši izstrādāta elektroniska un mehāniska sistēma caurspīdīgu (bez izskata) etiķešu uzklāšanai uz flakoniem ar ļoti lielu ātrumu, izmantojot papildu īpašo etiķešu uztveršanas sistēmu. Ir pieejama patiešām viena un vienīgā ātrgaitas rotējošā šķēri ap marķēšanas mašīnu, ar unikālu vienpunktu sinhronizētu ātruma kontroles sistēmu. Iebūvētās automatizētās etiķešu garuma noteikšanas sistēmas novērš nepieciešamību manuāli ievadīt un uzglabāt etiķetes garuma datus atmiņā un katru reizi tos iegūt, lai mainītu etiķetes izmēru un atkārtoti iedarbinātu mašīnu. Tādējādi sistēma ietaupa vērtīgo laiku, izvairoties no iekārtas dīkstāves un palīdz sasniegt lielāku ražošanu.

Kas ir ampula?

Ampula (arī ampula un ampula) ir mazs noslēgts flakons, ko izmanto, lai saturētu un saglabātu paraugu, parasti cietu vai šķidru. Ampulas ir izgatavotas no stikla.

Mūsdienu ampulas visbiežāk izmanto farmaceitisko līdzekļu un ķīmisko vielu saturēšanai, kas jāaizsargā no gaisa un piesārņotājiem. Tie ir hermētiski noslēgti, kausējot plāno augšdaļu ar atklātu liesmu, un parasti tiek atvērti, nokrītot kaklu. Vietu virs ķīmiskās vielas pirms aizzīmogošanas var piepildīt ar inertu gāzi. Stikla ampulu sienas parasti ir pietiekami izturīgas, lai tās bez grūtībām varētu ienest cimdu nodalījumā.

Ja jums nepieciešams ampulu marķēšanas risinājums, VKPAK nodrošina šādus produktus, lai tie atbilstu jūsu prasībām