Ovālas pudeles marķēšanas mašīna

VKPAK ovālo etiķešu uzklāšanas ierīces ir vispusīgākās, lai apmierinātu mūsdienu iepakojuma prasības, kas prasa augstu efektivitāti, precizitāti un uzticamību, vienlaikus saglabājot zemas budžeta izmaksas. Mūsu pašlīmējošo etiķešu ovālas etiķetes uzklāšanas ierīces var uzklāt etiķetes uz plakanām, ovālām, kvadrātveida, apaļas formas pudelēm vai traukiem. Mūsu modulis nodrošina ovālas formas pudeles maksimālu stabilitāti un taisnu novietojumu. Šis modulis nodrošina perfektu pudeļu izlīdzināšanu uz konveijera precīzai marķēšanai, kas piemērota gandrīz jebkura veida pudelēm.

Augstas veiktspējas mašīnu marķējums ir īpaši izstrādāts ovālām, mīkstām plastmasas pudelēm, lai izvairītos no nepietiekamas etiķetes malās vai zemākas precizitātes neregulārām pudelēm.

Ovālas pudeles ir ideāli piemērotas visdažādākajām vajadzībām un nozarēs, tostarp, bet ne tikai:

  • Biotehnoloģija
  • Līgumu pildītāji
  • Vides
  • Pārtika un aromatizētāji
  • Veselības aprūpe
  • Māja un dārzs
  • Sadzīves ķīmija
  • Sētnieks / sanitārija
  • Personīgā aprūpe
  • Farmācija

VKPAK, kas konfigurēts plakaniem un ovāliem izstrādājumiem, ir izcila precizitāte un viegli iestatāmi. Ja jums ir plakani vai ovāli izstrādājumi, kuriem nepieciešama viena, divas vai pat trīs etiķetes, VKPAK ir pārdomājusi dizainu, lai padarītu darbu vienkāršu atkal un atkal. Zemāk redzamajā attēlā ir domāts par mūsu domāšanu - tas ir, lai izstrādātu reālai pasaulei, nevis nereālas cerības, ka fiksētas noslaucāmās sukas sari uz izliektu virsmu izdarīs vienmērīgu spiedienu (šajā gadījumā produkta virsmas līknei var sekot ar mūsu atsperes suku stiprinājums). Būdama VKPAK mašīna, iespēja moduļus pievienot pasūtīšanas laikā vai pēc pārdošanas ļauj ovālu un apaļu izstrādājumu ar ļoti ātru produktu nomaiņu.

Nebaidieties no konkurentu piedāvājumiem par aprīkojumu, kas izskatās kā mūsējais - kas, visticamāk, neatbilst mūsu sniegumam - visi mūsu klienti ir priecīgi par mūsu aprīkojuma vērtību.

Iespējas

Ātra pāreja - Produkta maiņai nav nepieciešami rīki. Lielie rokas riteņi ļauj bez piepūles pielāgot gandrīz bez piepūles bez motora palīgierīcēm (Motora palīdzība palielina servisa izmaksas / sarežģītību un vēl kaut ko citu). Mēs esam izvēlējušies, lai tas būtu vienkārši, izvēloties nedaudz dārgākus iegravētus lineālus un mērogu pār “digitālajiem indikatoriem”, kas ar laiku var neizdoties (atkal cita lieta, ko apkalpot). Iestatīšanas laiks starp darbiem ir vienkāršs un ātrs.

Atkārtojamība - Visus ražošanas darba elektroniskos iestatījumus / parametrus var saglabāt skārienekrānā, nodrošinot precīzu atkārtojamību starp darbībām.

Elastīgums - VKPAK ir veidots modulārā formātā, kas ļauj veikt vairākas konfigurācijas atbilstoši jūsu darba diapazonam. Gan mehānika, gan elektronika ir modulāras, kas ļauj ātri pievienot un noņemt mehāniku un elektroniku.

Krāsains skārienekrāns - ir viegli lietojams un viegli saprotams. Ir arī informācija par iekārtas statusu un problēmu novēršanas izvēlnes.

Ja jums nepieciešams ovāls pudeles marķēšanas risinājums, VKPAK nodrošina šādus produktus, lai atbilstu jūsu prasībām