Kastes marķēšanas mašīna

Automatizēta marķēšanas sistēma gofrētām kastēm, futrāļiem un kartona iepakojumiem

Vislabāk ieteicams ar VKPAK marķēšanas mašīnu.

Neatkarīgi no tā, vai marķējat kastes patēriņa precēm, pārtikas kastes vai jebkura cita veida produktu iepakojumus, jūsu marķēšanas sistēmai ir nozīme. Ražojot vai izplatot produktus, efektivitātei un precizitātei ir izšķiroša nozīme jūsu panākumos. Nevīžīgas vai lēnas sistēmas varētu pilnībā izsist no sliedēm jūsu produkciju un peļņu. Tāpēc ir tik svarīgi izvēlēties uzticamu kastes etiķešu aplikatoru savam biznesam.

Preču kastes marķēšana

Komerciālajai nosūtīšanai un iepakošanai ir bezgalīgas izvēles iespējas, un visām tām ir nepieciešama precīza kastes marķēšana. Pārtikas iepakojumam, piemēram, graudaugu kastēm vai picu paplātēm, varat izmantot saliekamās kastītes. Šāda veida kastes vislabāk izskatās ar spilgti skaidrām etiķetēm, kas precīzi uzliktas uz katras kastes. Mūsu automatizētās kastīšu uzlīmēšanas iekārtas nodrošina, ka katrs iepakojums ir identisks un gatavs patērētājam.

Vēl viena populāra izvēle ir gofrētas kastes, ko sauc arī par gofrētu plātni, kokšķiedru plātni vai kombinētu plātni. Šīs kastes ir lieliski piemērotas nosūtīšanai. Izplatītāji tos bieži izmanto lielākām patēriņa precēm, piemēram, elektronikai. Šajos gadījumos ir absolūti nepieciešams pielāgojams un jaudīgs kastes uzlīmētājs.

Kastes marķēšanas mašīnas veidi

Stūra ietīšanas etiķete
Stūra ietīšanas etiķete uzliek vienu etiķeti pāri diviem blakus esošiem kastes paneļiem. Šī etiķete parasti ir svītrkods ar informāciju par produktu.
1 paneļa etiķete
1 sānu etiķete ir vienas etiķetes piestiprināšanas process kastes augšpusē, sānos vai apakšā. Šī etiķete parasti ir svītrkods ar informāciju par produktu.
2 paneļu etiķete
2 sānu etiķete ir divu atsevišķu etiķešu uzlīmēšanas process kastes 2 sānos. Šī etiķete parasti ir svītrkods ar informāciju par produktu.

Paturot prātā progresīvas tirgus attīstības gaitu, mēs piedāvājam ekskluzīvu kastes marķēšanas mašīnu klāstu. Piedāvātā marķēšanas mašīna tiek ražota, izmantojot izcilas kvalitātes komponentus un visprogresīvākās tehnoloģijas mūsu kvalificētu speciālistu vadībā. Mūsu nodrošinātā marķēšanas mašīna tiek pārbaudīta, ņemot vērā dažādus kvalitātes pasākumus, lai nodrošinātu tās kvalitāti. Bez tam, mūsu klienti var izmantot šo etiķešu mašīnu pie mums par kabatā draudzīgām cenām.

Pieteikumi

Lietotās lietojumprogrammas:

Pārtikas un dzērienu
Farmācija
Kosmētika
Personīgās higiēnas līdzekļi
Lauksaimniecība
Pesticīdi
FMCG
Veselības aprūpe utt.

Lietojumi, kurus izmanto:

Uzlīmju etiķetes
Hologrammas etiķetes
Cenu etiķetes
Pašlīmējošās etiķetes
Informācija par produktu etiķetes

Papildu lietojumprogrammas, kas pieejamas kā:

Nav pudeles mašīnu apstāšanās.
Nav uzlīmju mašīnas apstāšanās.
Mašīna ar korpusu.
Etiķetes verifikācijas lietojumprogramma.
Kameru sistēmas.
Svītrkodu skenera lietojumprogramma.
Pielāgota lietojumprogramma.
Svītrkodu / datu glabāšanas programma.

Ja jums nepieciešams kastes marķēšanas risinājums, VKPAK nodrošina šādus produktus, lai tie atbilstu jūsu prasībām