Plastmasas stikla pudeļu abpusējas uzlīmēšanas iekārtas

Divpusējā automātiskā marķēšanas mašīna ir piemērota kvadrātveida pudelēm vai plakanām pudelēm ar dubultu vai vienu atzīmi. Formas jostu var noliekt, un marķēšanas galviņu var noregulēt astoņās orientācijās, tāpēc mašīnu var veiksmīgi pielāgot vairākām minūtēm jebkurai pudelei.

Pudeļu marķēšanas mašīnas parametrs

Barošanas jauda (V / Hz): maiņstrāva 220/50 110/60
Jauda (W): 1500
Marķēšanas precizitāte (mm): ± 1,0
Marķējuma izmērs (mm): augstums 15-100mm, garums 20 ~ 300mm
Pudeles izmērs (mm): ārējais diametrs 12-100mm, augstums 30-200mm
Jauda (b / m): 40–120
Izmēri (L × W × H) (mm): 2200 × 1400 × 1550
ZR (kg): 320

Plastmasas stikla pudeļu divpusēja uzlīmēšanas aprīkojuma marķēšanas iekārta

Spiedienu starp aktīvo asi un presēšanas veltni var regulēt, tāpēc joslas kustības virzienu var brīvi pielāgot. Etiķete tiek nospiesta tikai elastīgi, neradot nekādus traucējumus.

Marķēšanas galva pieņem dubultās presēšanas veltņu struktūru, tā garantē, ka etiķete ir cieši pievilkta, bet nav salauzta, jo apakšā ir papīra griešana, un atdalītais sajūgs padara slodzi līdzsvarotāku. Uz skārienekrāna balstīta cilvēka saskarne ķīniešu un angļu valodā ar vienu tiešsaistes palīdzības sistēmu atvieglo mašīnas darbību. Baidās no presēšanas jostas galvenajā transportēšanas līnijā, tāpēc tas abām transporta līnijām liek darboties pilnīgi sinhroni.

Plastmasas stikla pudeļu divpusēja uzlīmēšanas aprīkojuma marķēšanas iekārta

Automātiskā marķēšanas mašīna tiek piegādāta kopā ar slaveno atsevišķo motoru, tāpēc tā realizē reālu slēgtas cilpas vadību un ļauj izvairīties no "neredzīgā cilvēka pastaigas" parādības, ja to piegādā ar soļu motoru. Daudzkanālu kodētājs precīzi nosaka marķēšanas pozīciju lielā ātrumā. Pēc uzlikšanas uz pudeles etiķeti nospiež atloks un nospiež aktīvie un pasīvie sūkļa veltņi. tāpēc, kad etiķete ir iestrēdzis, tai nav urīnpūšļa. Tas ir īpaši piemērojams kristāla pudelēm, kas apzīmētas ar caurspīdīgām etiķetēm. Papildaprīkojumā ar gaisa braukšanu un veltņiem var precīzi marķēt apaļas pudeles.

Automātiskās marķēšanas mašīnas var izmantot kā atsevišķas marķēšanas stacijas, taču tās ražo, lai darbotos kā automatizētas iepakošanas sistēmas sastāvdaļa. Dažādu formātu etiķešu uzklāšanai var izmantot dažādas etiķetes, kā aprakstīts tālāk. Automātiskās marķēšanas iekārtas var ievērojami palielināt marķēšanas procesu, un operatoram ir nepieciešama tikai etiķešu ruļļu uzstādīšana un maiņa. Parasti, kad pudeles pārvietojas pa lentes konveijera sistēmu, pudeles atdalītājs tiks izmantots, lai ievietotu nelielu atstarpi starp katru konteineru, nodrošinot, ka konsekventa, bez grumbām uzklāšana turpinās pat ar palielinātu ātrumu.

Plastmasas stikla pudeļu divpusēja uzlīmēšanas aprīkojuma marķēšanas iekārta

Marķēšanas formāti

Marķēšanas iekārtas etiķetes var uzklāt dažādu veidu un izmēru konteineru dažādos formātos. Viens no izplatītākajiem uzlīmju veidiem iesaiņojuma etiķetē. Aptiniet etiķetes gluži vienkārši, aptiniet etiķeti ap pudeli. Ūdens pudelēs un citi dzērienu veida produkti izmanto etiķešu iesaiņošanas vieglumu, kas labi darbojas ar apaļiem traukiem. Tomēr marķēšanas mašīnas spēj paveikt daudz vairāk nekā vienkārši ietīt etiķeti ap pudeli. Augšējās un apakšējās uzlīmes, kā arī priekšējās un aizmugurējās uzlīmes var tam pašam konteineram uzlikt divas dažādas etiķetes, pārvietojoties pa etiķešu mašīnu. Paturiet prātā, ka atkarībā no šāda veida etiķešu mašīnu konfigurācijas pašām etiķetēm, iespējams, būs jāiestata īpašs etiķešu ražotāja iestatījums. Šīs divas etiķešu sistēmas ļauj iesaiņotājiem izveidot priekšējo etiķeti mārketingam un produktu noformējumam, vienlaikus norādot uzturvērtības un citu informāciju uz aizmugurējās etiķetes. Etiķetes var arī izgatavot, lai trīs paneļu etiķetes uzliktu kvadrātveida vai taisnstūrveida konteineriem, stūra etiķetēm un citiem pielāgotiem formātiem unikāliem iepakojuma projektiem.