Pilnībā automātiska stikla burku stikla trauku saraušanās marķēšanas mašīna

Automātiska saraušanās uzmavu marķēšanas mašīna ar tvaika saraušanās tuneli un ģeneratoru, PVC, PET lable mašīna Pudeles Shrink etiķešu mašīna.

Pudeļu atkodētājs ar 1,0 m diametru

Unscrambler ir virzītājspēks ar frekvences vadības tabulu, ielieciet mākslīgā apļveida turntable pudeli, pagrieziena galdiņa rotāciju, tiks pārnesta uz pudeles konveijera lenti, kas turpināta iepildīšanas līnijā. Viegli lietojams, jūs viegli paveicat ar pudeles Unscrambler darbu.

Pudeļu pudeļu atšifrētājs

Pudeļu atšifrētāja iezīmes

1) piemērota nesakārtotu poliestera pudeļu atšifrēšanai
2) izlīdzina pudeles un izlādē tās ar vakuuma konveijeru
3) PLC programma kontrolēta
4) Automātiska.
5) ātrgaitas darbība

Pudeļu atkodētāja tehniskie parametri

Pudeļu pudeļu atšifrētājs

* Diametrs: Φ1000mm
* Ātrums: 430-50 pudeles / min (ar ātruma regulatoru, Schneider invertoru)
* Jauda: maiņstrāva 220V ± 5% 50Hz 120W
* Materiāls: SUS304
* Motors: Wanxin (Taivānas zīmols, reduktors bez apkopes)
* Mainīga ātruma kontrolieris: Taida
* Mašīnas svars: 80 kg pudeles diametrs Ø20 ~ Ø100 mm

piedurkņu marķēšanas mašīna ar saraušanās tuneli

Uzmavu saraušanās marķēšanas mašīna ar saraušanās tuneli pieņem PLC programmējamu kontrolieri, importētu servomotoru, servo draiveri, frekvences pārveidotāju un pārveidotāju; arī tas ir aprīkots ar pozicionēšanas moduli, lai nodrošinātu liešanas etiķeti precīzu, ātru un stabilu.

piedurkņu marķēšanas mašīna ar saraušanās tuneli

1 Sinhronizēta transmisija, jebkura transmisijas siksnas maiņa tiks pabeigta ātri. Salīdzinot ar tradicionālo daudzslāņu tipu, kuru maiņai un uzturēšanai nepieciešamas vairāk nekā sešas stundas, tā uzturēšana ir vienkārša un uzturēšana ir vienkārša, tāpēc tas neietekmē ražošanu.

2 Vienības griezēja galvas plaknes dizains Ķīnā, kas attiecas uz 30–130 mm konteineru. Jums tas nekad nav jāmaina vai jāatgludina. Tam ir arī unikāls viegls cilvēka un mašīnas pieskāriena ekrāns, tas nozīmē, automātiskā meklēšana sākotnējā atrašanās vietā, kā arī drošība un ērtība, kas ir priekšā citiem radniecīgajiem produktiem.

3 Viena saraušanās etiķetes padeves plakne, samērā augsts, kuru ir ērti piestiprināt etiķetei; mikrodatora automātiska figūra, kas ļauj izvairīties no ieviešanas un pielāgošanas. jums to vajag tikai viegli nospiest, etiķete automātiski noteiks un atradīs vietu. Etiķetes maiņa ir ātra un pārliecinoša, turklāt griezuma vieta ir absolūti precīza.

4 etiķešu padeves aprīkojums; vadot sinhronizētu stiepes spēju kontrolēt etiķetes piegādi, padeves spēja ir 90 metri uz minītu, tilpuma etiķetes padeves plakne ir 500 mm, papīra caurules iekšējais diametrs būs 4 ', 8', 10 '. Etiķetes konfigurācija barošana ir stabila stiepes spēja, kas nodrošina precīzu etiķetes garumu un stabilu, ātru etiķetes piegādi.

5 Centrālais stabs tiek izmantots pakāpeniski, uzņemot etiķetes struktūru, un ātrums ir 150B minūtē.

6 Jaunizveidotā griezēja galva pakāpeniski izmanto motoru, kura ātrums ir liels, darbība ir precīza, griezums ir kārtībā un saraušanās ir skaista. Šis dizains sadarbojas ar etiķetes sinhronizēto atrašanās vietas struktūru, kas nodrošina precīzu griezuma vietas precizitāti 1 mm robežās.

7 Daudzas avārijas apturēšanas pogas nodrošina ārkārtas apstāšanos pareizajā pozīcijā visā produkcijā, kas garantē drošu ražošanu.

piedurkņu marķēšanas mašīna ar saraušanās tuneli

Piemērojamie etiķešu šķirņu veidi:

Dažāda veida pudeles, piemēram: apaļa pudele, kvadrātveida pudele, plakana pudele, izliekta pudele un kauss formas utt.

Piemērojamie etiķešu šķirņu veidi:

Galvenie uzmavu marķēšanas aprīkojuma tehniskie parametri:

Uzmavu marķēšanas iekārtas galvenie tehniskie parametri

Nē.DaļaLietaVienībaYX-SL150
1Pudeļu specifikācijaSkaļumsL0.35~1.5
Kakla diametrsmm28~38
Ķermeņa diametrsmm50~110
Pudeles augstumsmm150~310
2Etiķetes specifikācijaMateriāls/PVC PET OPP OPS
Biezumsmm0.038~0.05
3Marķēšanas specifikācijaMarķēšanas ātrumsb / min.150 sitieni minūtē
Apkārtējās vides temperatūra.C-10~40
4Jaudas standartsGalvenā jaudaKw3
spriegumsV210 ~ 250 VAC 50 Hz
5Konveijera specifikācijaIeplūdes konveijersm2
Pudeļu konveijersm7
6DimensijaMašīnas galvenais izmērs L * W * Hmm2000*1100*2100
SvarsKgs350
7Ražošanas ātrums0,5L / 1,5Lbph5000 ~ 8000 bph

Samazināt tuneļa parametru

sarukt mašīnas izmērs: 2100 * 850 * 2000mm

tvaika spiediens: 1kg / cm2

tvaiks: 50kg / h

tvaika krāsns izmērs: 2000 * 500 * 1700mm

Uzmavu saraušanās galaproduktu paraugi

Sarauties tunelī

Uzmavu saraušanās galaproduktu paraugi

Uzmavu saraušanās galaproduktu paraugi

Garantija: attiecībā uz visu mašīnu tā pieprasa garantiju uz vienu gadu. (Garantija neietver problēmas, kas saistītas ar nelaimes gadījumiem, nepareizu izmantošanu, nepareizu lietošanu, uzglabāšanas bojājumiem, nolaidību vai Iekārtas vai tās sastāvdaļu pārveidošanu.

Uzstādīšana: pēc tam, kad mašīna ieradīsies jūsu rūpnīcā, ja jums tas būs nepieciešams, mūsu tehniķis dosies uz jums, lai uzstādītu un pārbaudītu mašīnu, kā arī apmācīs jūsu strādājošo darboties ar mašīnu (Vilciena laiks ir atkarīgs no jūsu darbinieka). Izdevumiem (aviobiļete, ēdiens, viesnīca, ceļa maksa jūsu valstī) jābūt jūsu kontā, un jums ir jāmaksā par tehniķi USD 100 dienā. arī jūs varat doties uz mūsu rūpnīcu, lai veiktu apmācību.

Pēc apkalpošanas: Ja jums rodas problēma ar mašīnu, mūsu tehniķis pēc iespējas ātrāk dosies uz jums, lai salabotu mašīnu. Maksai jābūt jūsu kontā.