Pilnībā automātiska uzlīmju uzlīmēšanas mašīna pašlīmējošai stikla pudelei

Šo apaļo pudeles etiķetēšanas mašīnu parasti izmanto, lai marķētu cilindriskas pudeles, kuras galvenokārt izmanto vairāku veidu dzērieniem, ķimikālijām, farmaceitiskiem izstrādājumiem utt. Tam ir izturīga un kompakta struktūra, kuru ir viegli darbināt, kā arī lietotājiem viegli uzturēt. Šī modeļa izturīgo un izturīgo motoru kontrolē jaunākais mikroprocesors. Tas var arī ātri un precīzi vadīt etiķetes galvu, kā arī kontrolieri etiķešu nodošanai.

Turklāt tajā ir iekļauta arī populārā Siemens Plc vadības sistēma; un vienkāršo cilvēka saskarni var izmantot gan angļu, gan ķīniešu valodā. Turklāt jums nav jāmaina mašīnas daļas pret dažāda izmēra pudelēm, jo tai ir universāls noņemams komplekts. Tam ir pat vismodernākā tiešsaistes palīdzības sistēma, kas lietotājiem ļauj faktiski sazināties ar aprīkojumu. Šī jaunā sistēma ir ļoti draudzīga lietotājam, un darbinieki var vienkārši izmantot vienkāršus formulējumus, lai darbinātu mašīnu. Turklāt šī iekārta var darboties vienmērīgi un pastāvīgi vairākas stundas.

Pilnībā automātiska uzlīmju uzlīmēšanas mašīna pašlīmējošai stikla pudelei

Tā marķēšanas ātrums ir līdz 120 pudelēm vienā minūtē, un marķēšanas precizitāte ir ļoti augsta. Tā kā maksimālais etiķetes platums ir 140 mm, un to var arī palielināt, ja nepieciešams. Turklāt šim daudzpusīgajam un elegantajam apaļas pudeles etiķetēšanas iekārtas modelim ir iespēja marķēt pudeles ar diametru no 30 līdz 110 mm. Turklāt iekārtai ir etiķetes rullis, kura iekšējais diametrs ir aptuveni 75 mm, savukārt etiķetes ruļļa ārējais diametrs ir aptuveni 350 mm. Tam ir arī optisko šķiedru uztveršanas sistēma etiķetēm un konteineriem. Šī mašīna ir ļoti piemērota etiķešu uzlikšanai uz apaļas formas pudelēm, kas izgatavotas no dažāda veida materiāliem, piemēram, stikla, plastmasas, HDPE, LDPE, PET utt.

Īss ievads

1.1. Lieljaudas konstrukcijā tiek izmantoti liela izmēra piedziņas komponenti kopā ar alumīnija un nerūsējošā tērauda pamatnes rāmi, lai nodrošinātu uzticamu kalpošanu gadiem.

1.2. Ir pieejamas dažādas produktu padeves sistēmas, kas nodrošina precīzu produkta atstarpi un orientāciju. To var izmantot atsevišķi vai integrēti vienā rindā un pielāgojot uzpildes aprīkojuma ātrumu.

1.3 Progresīvie, ar lielu griezes momentu darbināmie mikroposma aplikatori ietver proporcijas nobīdes un ātruma ievērošanas iespējas precīzai un uzticamai dažādu etiķešu materiālu klāšanai.

1.4. Paredzēts priekšējā un / vai aizmugurējā paneļa etiķešu uzlikšanai ar iespēju marķēt apaļas, kvadrātveida, ovālas vai taisnstūrveida tvertnes.

Pilnībā automātiska uzlīmju uzlīmēšanas mašīna pašlīmējošai stikla pudelei

Tehniskais parametrs

LietaParametru dati
2DimensijaL 2100mm * W 900mm * H 1500mm
3spriegums220V / 50Hz
4Jauda1200 W
5Ražošanas jauda0-40m / min
7Etiķetes ruļļa kodols76 mm
8Etiķetes ruļļa diametrs350 mm
9Etiķetes platums10 ~ 110 mm (var pielāgot īpašu izmēru)
10Etiķetes garums20 ~ 360 mm (var pielāgot īpašu izmēru)
11Pudeles diametrs30 ~ 90 mm (var pielāgot īpašu izmēru)
12Pudeles augstums30 ~ 200 mm (var pielāgot īpašu izmēru)