Pašlīmējošās uzlīmes plakanas kartona kastes marķēšanas mašīna

Vispārīgas iezīmes:

1): Mūsu uzņēmums ir koncentrējies tikai uz pudeļu iepakojuma ražošanas līnijas trešās paaudzes produktu modernizēšanu, izpēti un izstrādi.

Galvenajam tehniskajam un ražošanas personālam ir 20 gadu pieredze uzkrāšanā un tehniskajā uzglabāšanā, var izpildīt jūsu uzņēmuma pudeles iepakošanas aprīkojuma tehniskās prasības un ražošanas prasības.

2): mēs esam iemācījušies jūsu uzņēmuma īpašās prasības attiecībā uz pudeļu pildīšanas un iepakošanas ražošanas līnijas aprīkojuma tehnoloģiju, veiktspēju, ātrumu un citām detaļām, un mēs izstrādājam detalizētus un skaidrus "dokumentus un materiālus" jūsu uzņēmuma aprīkojuma prasībām.
Lūdzu, mans dārgais kolēģi, izmantojiet grūtības, lai to tuvāk apskatītu savā aizņemtajā grafikā.

3): Ja jūs izvēlaties mūsu uzņēmumu kā pudeles un iepakojuma ražošanas līnijas ražotāju, mēs darīsim visu iespējamo, lai kalpotu kā reģionālo standarta aprīkojuma piemērs. Tā ir mūsu attieksme pret katru līgumu.

Visi mūsu uzņēmuma aprīkojuma ražošanas materiāli ir nerūsējošais tērauds, kura īpašības pārsniedz 304, un daļa, kas nonāk saskarē ar narkotikām, ir 316.

Elektroniskā ierīce IZMANTO konfigurāciju, kas atbilst starptautiskajam augstākajam līmenim.

Tas ir arī labākais iemesls, kāpēc varat būt drošs, ka izvēlaties mūsu uzņēmumu kā kooperatīva ražotāju.

4): Pēc garantijas perioda, ja ir kāds pieprasījums pēc pēcpārdošanas pakalpojuma, mēs vispirms bez nosacījumiem nodrošināsim pakalpojumu un vēlāk iekasēsim maksu.

Lūdzu, ticiet mūsu sirsnībai, godprātībai un produktu kvalitātei;

Lūdzu, ticiet, ka mūsu pēcpārdošanas servisam ir jāpārstāv visaugstākais līmenis vietējā nozarē, jo mēs dziļi saprotam: tā ir uzņēmuma ilgtspējīgas attīstības atslēga, tas ir konkurētspējas atspoguļojums un izcils notikums!

Speciālas iespējas:

-Piemērots dažādiem apaļas pudeles virsmas marķējumiem

-Tā pieņem bezgalīgi mainīgu ātruma kontroli, nav nepieciešama sensora acu pārvietošanas un marķēšanas pārvietošanai.

-Šajā mašīnā ir integrēta elektriskā un mehāniskā ierīce ar vienkāršu un saprātīgu struktūru un vairākām aizsargierīcēm. To ir viegli uzturēt.

-Tas ir aprīkots ar saskarni un PLC vadības sistēmu ērtai darbībai, ērtai apkopei un vienmērīgai veiktspējai, nodrošinot ērtu piekļuvi visiem parametru diapazona iestatījumiem.

-Tai ir automātiska vadība un tā nosaka sistēmas apstāšanos, ja trūkst pudeles, etiķetes un pudeles iestrēgšanas, rezervētas pudeles un beidzas lente.

-Tas pieņem optoelektrisko sistēmu, lai ielīmētu etiķetes, vienmērīgi darbojoties. Etiķetes pozīciju var patvaļīgi pielāgot.

Mašīnai ir siltuma koda printeris, kas paredzēts 360 grādu leņķa atšķirīgai drukai.

-Priekšējais izmērs tiek saskaņots ar klienta paraugu.

-Materiālu veido augstas kvalitātes nerūsējošais tērauds 304 ar elegantu izskatu un atbilst GMP standartam.

Tehniskie parametri:

Nē.VienumiDati
1Maksimālā jauda180 PUDELES / MIN
2Etiķešu garums20 ~ 250mm
3Etiķešu platums20 ~ 75mm
4Piemērots pudeļu klāsts15 ~ 300ml
5Pudeļu augstums30 ~ 150mm
6Spriegums / frekvenceAC220V / 50Hz
7Elektrības patēriņš2Kw
8Izmēri (GxPxA)1950x1060x1300mm
9Svars237 kg