Marķēšanas aprīkojuma partnera izvēle

Tā kā vīna nozare turpina augt - vidēji ievērojami palielinoties par 5,7% no 2014. līdz 2019. gadam - vīndariem un vīna darītavu īpašniekiem ir nepieciešami novatoriski veidi, kā izcelt savus zīmolus, jo konkurence turpinās augšupejošā trajektorijā. Radošas un unikālas vīna etiķetes un vīna kannu etiķetes ir tikai viens no veidiem, kā piesaistīt uzmanību un radīt atšķirību. Labā ziņa ir tā, ka pastāv dažādas marķēšanas tehnoloģijas, kas palīdzēs vizuāli ietekmēt vīna cienītājus visur.

Vīna darīšana koncentrējas uz dzērāja pieredzi, veidojot sarežģītus un interesantus ēdienus, dažos gadījumos izmantojot vecās pasaules receptes. Pieaug ne tikai aizraujošo ors popularitāte, bet arī organiskie vīni, bez cukura un zemu ogļhidrātu vīni. Ar veciem un jauniem tirgus dalībniekiem - nemaz nerunājot par pieaugošo vīna abonēšanas tendenci - vīna darītavām ir vēl kritiskāk zīmēt savu vīnu tā, lai tas būtu klientiem saprotams un ļautu viņiem atgriezties vēl vairāk.

Vīna marķēšanas aprīkojums

Pašreizējās tendences

Pieaugot vīna darītavu skaitam, palielinās arī ražošanas tendences, pudeļu pildīšanas iespējas un marķēšanas tehnoloģija.

Vīna nozares prognozes izskatās spilgtas. Tomēr sagaidāms, ka uzmanība patērētājiem nedaudz pāriet uz kvalitātes, nevis kvantitātes izvēli, kas nozīmē, ka zīmola identitāte un iepakojums ir nozīmīgi panākumu virzītāji.

Nesen veiktā vīna degustācijas aptaujā vairākas vīna pudeles, kuru cena svārstījās no USD 10-150, tika dalītas ar dalībniekiem. Lūk, kas tika atklāts.

• 82% respondentu izvēlējās vīna pudeli, pamatojoties uz etiķetes izskatu
• 65% cilvēku ietekmēja tas, cik dārgs, viņuprāt, vīns izskatās
• 58% rūpējās par vīna reģionu
• 53% ietekmēja pudeles forma un krāsa
• 46% izvēlas iegādāties kaut ko tādu, kas viņiem patika agrāk
• 42% izvēlējās vintage vīnu

Pašreizējās tendences

Saskaņā ar aptaujas rezultātiem ir skaidrs, ka vīna pudeles izskatās patērētājiem. Tas, vai izcila izskata etiķete nozīmē jautru un savdabīgu, vai elegantu un izsmalcinātu, var būt atkarīgs no jūsu mērķa tirgus, taču jebkurā gadījumā jūsu vīna pudelei vajadzētu piesaistīt uzmanību un sazināties ar kvalitāti. Tas nozīmē, ka jūsu vīna etiķetei ir vajadzīgs pareizs dizains - tā ir pareizi un konsekventi jāievēro, lai nodrošinātu, ka jūsu vīna pudele vislabāk izskatās tiešsaistē un plauktā. Galu galā jūsu vīna etiķetei ir tikai 1,5 sekundes, lai ietekmētu.

Lai piesaistītu vīna pircēju uzmanību, īsumā paziņojiet par produkta augsto kvalitāti. To var izdarīt, izstrādājot lielisku vīna etiķetes dizainu, kas aizrauj vīna cienītājus un liek viņiem izvēlēties vīnu. Šeit ir jāņem vērā daži dizaina elementi.

• Padomājiet par pudeles krāsu, vīna krāsu un etiķetes krāsu. Kādas emocijas vēlaties nodot? Spilgtas krāsas izraisa jautrību, enerģiju un drosmi. Klusinātas krāsas liecina par izsmalcinātību un smalkumu. Tumšās krāsas sola bagātīgas ors garšas un intrigas. Jūs pat varētu apsvērt iespēju salikt spilgtu etiķeti uz tumšas pudeles, lai iegūtu augsta kontrasta efektu, kas vizuāli parādās.

• Arī jūsu fontu izvēle un etiķetes materiāls ir svarīgs. Vai jūs meklējat minimālistisku, elegantu, vintage, modernu vai nervozu izskatu? Jūs vēlaties izvēlēties burtveidolu, kas nosaka pareizo toni, izvēlēties interesantu mākslas darbu un noteikti izvēlēties etiķetes tekstūru, kas atbalsta jūsu zīmolu un vīna raksturu.

• Apsveriet iespēju izmantot unikālas formas vīna etiķetes un iepakojumus. Varbūt pat dodieties uz papildu radošo jūdzi un sasaistiet to visu kopā ar tematisku dizainu, padarot pudeli, etiķeti, vāciņu un piegādes kastes koordinātas - vai, ja jums ir finanšu ņurdēšanas telpa, pasūtiet pasūtījuma vīna etiķetes.

• Šeit ir nederīgi parastie vārdi un frāzes, kuriem vīna etiķetē nav nekāda mērķa, un tos vajadzētu ignorēt.

Pēc tam, kad esat piestiprinājis vīna pudeles etiķetes dizainu, pārliecinieties, ka marķēšanas process ir optimizēts, nodrošinot, ka katrai atsevišķai pudelei ir ideāli izvietota etiķete.

Marķēšanas aprīkojuma veidi

Kura marķēšanas mašīna ļaus jums pagatavot vairāk vīna īsākā laikā? Vai esat gatavs uzdot savu vīna marķēšanas spēli? Ieguldījumi vīna marķēšanas mašīnā, kas palīdzēs jums palielināt ražošanu, vienlaikus saglabājot kvalitāti, var būt tikai tas, kas jums nepieciešams, lai neatpaliktu no konkurences.

Vīna darītavām ir vairākas pudeļu un konservētu vīnu marķēšanas iespējas. Parasti etiķešu aplikatoru mašīnas ir manuālas, pusautomātiskas un automātiskas. Zinot etiķešu pieteikumu vajadzības un mērķa ražošanas ātrumu, varēsit sašaurināt izvēli.

Marķēšanas aprīkojuma veidi

Manuālajām etiķetēšanas mašīnām darbiniekiem ir jāielādē un jāuzliek katra etiķete atsevišķi.

Pusautomātiskās marķēšanas mašīnas darbina ar roku vai kāju slēdzi. Darbinieks pudeles ielādē konveijerā, pēc tam nospiež pogu, lai uzklātu etiķetes. Šī metode ir ātrāka un konsekventāka nekā manuāla roku marķēšana.

Daudzos gadījumos pusautomātiskā, iesaiņojamā etiķetēšanas mašīna ir labākais risinājums pudelēs pildīta vīna marķēšanai, jo tas ļauj laika gaitā pārvērsties no mazas partijas vīna darīšanas līdz pilnībā automātiskai rindas etiķetēšanas mašīnai. kapitālais remonts jūsu aprīkojumam vai pudeļu pildīšanas līnijai.

Automātiskajām marķēšanas mašīnām ir rotācijas un līnijas iespējas. Abi ir ātrāki un precīzāki nekā manuālie un pusautomātiskie uzlīmētāji. Tiešās automātiskās uzlīmju iekārtas nodrošina milzīgu produktivitātes un efektivitātes lēcienu. Kad vīna pudeles vai kannas ir aizpildītas, tās var nepārtraukti padot uz marķēšanas mašīnu, kā rezultātā stundā tiek iegūti aptuveni 150 marķēti izstrādājumi. Rotējošo etiķešu mašīnas atrodas spektra augšgalā, tās darbojas līdz 500 etiķetēm stundā un nodrošina visaptverošu etiķešu izvietojuma kontroli un konsekvenci.

Automātiskās marķēšanas iekārtas svārstās pēc iespējām un cenas. Izvēlieties tādu, kas ne tikai apmierina jūsu pašreizējās operatīvās vajadzības, bet augšanas laikā var pielāgoties jūsu vajadzībām.

Marķēšanas aprīkojuma nozīme

Neatkarīgi no tā, cik ātri jūs varat pudelēt un marķēt savu vīnu, kopējo produkciju ierobežos ātrums, kādā jūs varat to iesaiņot un laist tirgū. Šajā procesā viena liela problēma, ar kuru saskaras daudzas vīna darītavas, ir etiķešu drukāšana un uzklāšana.

Pudeļu marķēšanas mašīnām ir cenu diapazons, kas vīna darītavu īpašniekiem, kas darbojas ar ierobežotu budžetu, bieži šķiet pārliecinoši. Tomēr efektīvu marķēšanas iekārtu pievienošana var ievērojami palielināt produktivitāti un ātri atmaksāties, nekavējoties palielinot produkciju.

Efektivitāte

Parasti lielākā daļa vīna darītavu sāk bez milzīgiem avansa kapitālieguldījumiem, tāpēc, lai sāktu ražošanu, katrai vīna pudelei jābūt ar etiķeti.

Tomēr, pievienojot vienu pusautomātu, galda vai moduļu marķēšanas mašīnu, produktivitāte var palielināties par gandrīz 500%, ļaujot marķēt līdz 150 pudelēm stundā. Šie mazākie etiķetes ir vairāk piemēroti jaunām vai mazām vīna darītavām. Šīs opcijas darbojas arī labāk, ja jums ir nepieciešams, lai ikmēneša vīna abonēšanas kastes pasūtījumi tiktu konsekventi veikti laikā.

Efektivitāte

Pilnībā automātiskas līnijas marķēšanas mašīnas ir fiziski lielākas un nedaudz dārgākas, taču tās var marķēt līdz 500 pudelēm stundā. Šis efektivitātes pieaugums ļauj vīna darītavām aizpildīt vairāk pudeļu bez etiķetēšanas pakāpes reģistrācijas.

Tā kā aizvien vairāk vīna atstāj pudeļu pildīšanas līniju un nonāk tirgū, marķēšanas aprīkojums vairāk nekā attaisno ieguldījumu.

Kvalitāte

Pusautomātu vai pilnībā automātisku marķēšanas iekārtu izmantošana dod vīna darītavai iespēju katru reizi precīzi ievietot labi izstrādātu etiķeti. Un mēs visi zinām, ka lieliska etiķete, kas tiek vienmērīgi un precīzi uzklāta, ir izšķirošs mārketinga rīks.

Etiķešu mašīnas ir ātrākas un vienmērīgākas, ar mazāk kļūdām nekā manuāli ar rokām. Vislabākajā marķēšanas aprīkojumā ietilpst stabilizatori, kas nodrošina etiķetes vienmērīgu un vienādu izvietošanu bez pārvietošanās vertikāli vai horizontāli.

Kvalitāte

Izmaksas Vs. Vērtība

Kaut arī jaunu etiķešu aprīkojuma iegādes vai nomas sākotnējās izmaksas var šķist biedējošas, ir svarīgi novērtēt visus izmaksu faktorus, kas ietekmē jūsu vīna darītavu.

Piemēram, vienreizēja etiķešu aprīkojuma iegāde būs ievērojami mazāka nekā izmaksas, kas saistītas ar pilna laika darbinieka algošanu, lai uzlīmētu pudeles vai kannas. Ja jums jau ir darbinieki, kas piestiprina etiķetes, marķēšanas procesa automatizēšana atbrīvos viņus no rūpīgākiem vai precīzākiem uzdevumiem.

Vēl viena svarīga izmaksu vienādojuma daļa ir izšķērdēto un bojāto produktu samazināšana, kas nāk no līnijas. Marķēšanas aprīkojums ir konsekvents un uzticams, tāpēc cilvēku kļūdas tiek novērstas un mazāk tiek uzliktas etiķetes, kas ietaupa naudu. Ir kaut kas, lai saprastu efektivitāti un izmaksu ietaupījumus, salīdzinot ar faktisko aprīkojuma cenu skaidrā naudā. Galu galā aprīkojuma vērtība daudzos nozīmīgos veidos ir lielāka par izmaksām.

Jūsu iestatīšanas novērtēšana

Pirms pieņemat lēmumus par etiķešu uzklāšanas iekārtas veidu, kuru vēlaties iegādāties, novērtējiet pašreizējo iestatījumu un nosakiet, kāda loma etiķešu izgatavošanas mašīnai būs jūsu pildīšanas līnijā. Ir arī svarīgi noteikt parametrus, kas noteiks jums nepieciešamo etiķešu mašīnas izmēru un veidu. Tas palīdzēs jums izvēlēties vīna etiķeti, kas atbilst jūsu vajadzībām, vienmērīgi iekļaujas jūsu pašreizējā darbībā un padara jūsu procesu efektīvāku.

Jūsu iestatīšanas novērtēšana

Jūsu ražošanas palaist

Lai pareizi novērtētu savas vajadzības, skaidri nosakiet savus marķēšanas un ražošanas mērķus.

Sāciet, izlemjot daudzumu un ātrumu, kādā vēlaties, lai jūsu produkts pārvietotos pa līniju. Etiķešu mašīnām ir dažādi ātruma diapazoni, tāpēc izvēlieties tādu, kas nodrošina ātrumu, kādu var uzturēt jūsu līnija.

Jūsu ražošanas palaist

Jums arī jāņem vērā iespējamais dīkstāves laiks, kas varētu rasties, mainot marķēšanas lietojumprogrammas (piemēram, pārejot no rokas marķēšanas uz pusautomātu).

Jebkurai izvēlētajai vīna etiķetēšanas mašīnai būs plusi un mīnusi, tāpēc meklējiet etiķeti, kuru jums būs viegli iestatīt, lietot un uzturēt.

Kosmoss un aprīkojums

Kad esat domājis par skaidriem mērķiem attiecībā uz vīna daudzumu, kuru virzīsit cauri savai līnijai un ar kādu ātrumu, nākamais solis ir atrast aprīkojumu, kas nokļūs jūsu rīcībā esošajā telpā un būs viegli pieejams. Citi apsvērumi ietver esošo iekārtu savietojamību un kopējo ražošanas līnijas dizainu.

Kosmoss un aprīkojums

Jūsu ražošanas līnijā ietilpst dažādas mašīnas, piemēram, pildītāji, aizbāžņi vai korķi, kā arī etiķetes. Efektivitātes labad problēmu novēršanai vislabāk ir iegādāties marķēšanas mašīnu, kas ir saderīga ar aprīkojumu, kas jau ir jūsu līnijā. Šī ir arī iespēja jums izlemt, vai vēlaties, lai jūsu marķēšanas mašīna atbilstu jūsu pašreizējai mašīnai, vai arī jūs vēlaties brīvi stāvošu etiķeti.

Jums vajadzētu izvēlēties etiķeti, kas spētu sekot līdzi jūsu aizpildīšanas un aizzīmogošanas mašīnām, kā arī mērogot jūsu uzņēmumam augot.

Apsvērumi par konteineriem un etiķetēm

Lielākā daļa vīna darītavu joprojām izvēlas savam vīnam izmantot stikla pudeles. Tomēr stikla pudeles var būt dārgas un smagas. Alumīnija kannas, kas ir populāra tendence ekonomikas vīna nozarē, ir vieglākas un izmaksu ziņā efektīvākas. Kaut arī lielākā daļa augstākās klases vīna darītavu uzskata, ka stikla pudeles estētika un klases faktors katru reizi pārspēj alumīnija kannu. Bet, pēc vīna dzērāju domām, iepakojums neatšķir vīna garšu.

Kā ziņo foodandwine.com, akls garšas tests atklāja, ka tad, kad 86 pieaugušajiem deva identiskus vīnus, kas ielej krūzē, vienu no pudeles un otru no bundžas, 48,5% deva priekšroku pudelēs iepildītai versijai, salīdzinot ar 45,3%, kuri deva priekšroku konservētai versijai ( 5,8% neuzrāda priekšroku).

Neatkarīgi no jūsu zīmola izvēles, kad esat noteicis, kāda veida traukus izmantosiet savam vīnam, ir pienācis laiks izlemt vīna etiķetes izmēru, stilu un izvietojumu. Jūs varat izvēlēties no priekšējām un aizmugurējām etiķetēm, aptinamām etiķetēm vai sarautu piedurkņu etiķetēm.

Ja jūs zināt, ka jūsu pudelei vai bundžai būs neparasta forma vai atšķirīgs konuss, jums būs jāatrod etiķešu izgatavošanas mašīna, kas var pareizi iezīmēt ffi x etiķetes atbilstoši šiem unikālajiem izmēriem. Marķēšanas iekārtas ir dažāda lieluma un veida, taču ne vienmēr tās ir universālas visām etiķešu lietojumprogrammām.

Kvalitatīvi konteineri un etiķetes

Lai iegūtu asu, profesionālu izskatu, noteikti izmantojiet augstas kvalitātes materiālus. Lai gan pareizais etiķetētājs var paveikt lielisku darbu, marķējot jūsu kannas un pudeles, ja izmantotie konteineri nav augstākās kvalitātes, tie var izraisīt problēmas, kuru dēļ jūsu produkts izskatās slikti.

Neatkarīgi no tā, ko izvēlaties, pārliecinieties, ka konteineri ir konsekventi. Lieluma un formas nepilnību un neatbilstību dēļ etiķešu mašīna var nepareizi nolasīt vietas, kur jāliek etiķetes. Regulāri pārbaudiet, vai konteineros nav sliktas kvalitātes pazīmju, lai jūs varētu tos novērst, pirms tie ir aizpildīti un nepareizi marķēti.

Randomizēts, bet izdevīgs veids, kā pārbaudīt kārbu vai pudeļu partijas konsistenci, ir "kvadrātveida tests". Lai to izdarītu, novietojiet kannu vai pudeli pret taisnu malu vai lineālu un lēnām pagrieziet to. Ja ir kādas formas anomālijas, starp konteineru un taisno malu parādīsies atstarpes. Šīs nelielās formas izmaiņas var būt pietiekamas, lai ietekmētu etiķešu lipīgumu un izskatu.
Neatbilstības var radīt burbuļus zem etiķetes. Tas var arī samazināt saraušanās uzmavu etiķetes.

Etiķetes kvalitāte ir vēl viens faktors, kas noteiks jūsu kopējos rezultātus. Etiķetes ir no dažādiem materiāliem, un, uzklājot uz tvertnēm, tās var izmantot dažādas līmes vai līmes. Sliktas kvalitātes etiķetes ir spējīgas plosīties, burbuļot, smērēties un citas etiķetes veiktspējas darbības traucējumus. Izvēlieties labi pazīstamu un uzticamu etiķešu zīmolu un pārdomājiet, vai vēlaties papīra vai sintētisku izstrādājumu.

Atcerieties, ka slikti noformētas un lietotas etiķetes viegli pamanīs vīna entuziasti, kuri novērtē visus vīna kultūras aspektus, ieskaitot iepakojumu.

Marķēšanas aprīkojuma partnera izvēle

Pareiza vīna marķēšanas aprīkojuma izvēle būs atkarīga ne tikai no mašīnas funkcionalitātes. Pērkot pie etiķešu iekārtu ražotāja vai izplatītāja, jūs arī sākat pastāvīgu partnerību ar viņiem. Šeit ir dažas lietas, kas jāņem vērā, izvēloties marķēšanas partneri.

Marķēšanas aprīkojuma partnera izvēle

Daļas un serviss

Daļas

Protams, visām ierīcēm ir zināms bojājumu līmenis, kad tās tiek izmantotas smagi. Ir ļoti svarīgi, lai jūsu etiķešu mašīnu ražotājam būtu pieejamas rezerves daļas un lai tās būtu viegli pieejamas. Jo ilgāk jūsu mašīna nedarbojas, jo mazāk produktu jūs varat izkļūt no durvīm -
un laiks ir nauda.

Noteikti vaicājiet marķēšanas aprīkojuma piegādātājam, vai ir zināms, ka kāda daļa ir nolietojusies un kāds ir gaidīšanas laiks nomaiņai. Tas ļaus jums plānot visas apkopes vai remonta darbus, kas būs jāveic, neietekmējot jūsu parasto ražošanas laiku.

apkalpošana

Vīna līnijas vienmērīgas darbības galvenais ir nodrošināt, lai marķēšanas iekārtas tiktu visu laiku uzturētas un uzturētas labi. Marķēšanas iekārtas ražotājam jābūt pieejamam, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem vai bažām un palīdzētu jums atrisināt nelielas problēmas.

Labākais veids, kā atrast cienījamu izplatītāju, ir lūgt ieteikumus vīna sabiedrībā. Apskatot etiķešu aprīkojuma tirgotājus, apsveriet viņu atbildes savlaicīgumu, to, vai viņu risinājumi ir uzticami un vai viņi spēj nodrošināt pastāvīgu jaunināšanu un nepārtrauktu atbalstu. Tas viss būs svarīgi, kad jūsu darbība sāk augt.

Kvalitāte

Augsta kvalitātes produktiem jābūt katra ražotāja mērķim. Tomēr ne visi uzņēmumi ievēro vienādus standartus.

Lai nodrošinātu vislabāko cenas un kvalitātes attiecību, uzdodiet tirgotājam dažus jautājumus par detaļu, remonta un jaunu mašīnu kvalitātes kontroles procedūrām. Piemēram, pirms to tālākpārdošanas noskaidrojiet, kā viņi pārbauda mašīnas pirms pārdošanas un pajautājiet, kāda veida pārbaudes tiek veiktas lietotām un atjaunotām mašīnām.

Investīcijas, ko šodien veicat savas vīna darītavas marķēšanas iekārtās, būs atkarīgas no iekārtu ražotāja atbalsta un klientu ilgtermiņa palīdzības. Kā klients jūs vēlaties zināt, ka viņi stāv aiz saviem produktiem, sniedzot rūpīgas un noderīgas atbildes uz jūsu jautājumiem, padara detaļas viegli iegūstamas un ievēro augstas kvalitātes standartus visam viņu jaunajam vai lietotajam aprīkojumam. Visi šie faktori ietekmēs to, cik labi jūsu etiķetēšanas mašīna darbojas tālāk par šīm pirmajām tūkstošām pudelēm un paplašinoties vīna darbībai.

Secinājums

Pārejot uz vīna ražošanas palielināšanu, izmantojot profesionālu marķēšanas aprīkojumu, paturiet prātā visus lēmumus, kas jums jāpieņem.

• Novērtējiet savu pašreizējo ražošanas līniju un nosakiet pudeļu vai kannu skaitu, kurām nepieciešama etiķete, kā arī visus vietas un dizaina ierobežojumus.

• Kad esat nosakījis dažus ražošanas mērķus un radis priekšstatu par to, kā jūs integrēsiet jaunu etiķešu aprīkojumu, ir pienācis laiks iepirkties. Iegādājoties etiķešu mašīnu, jums būs jāsalīdzina dažādas iespējas, tostarp pusautomātiskā, pilnībā automātiskā, galda, rindas vai rotācijas. Jums arī jāņem vērā jūsu materiāli (stikla pudele, alumīnija bundža, vinila etiķetes, spīdīga papīra etiķetes utt.), Lai pārliecinātos, ka izvēlētā etiķešu iekārta darbosies labi.

• Atcerieties, ka jūsu izvēlētajai marķēšanas iekārtai būs nepieciešama arī nepārtraukta apkope un kopšana, lai tā darbotos. Jums jāsazinās ar cienījamu izplatītāju un jāiegūst informācija par viņu pakalpojumu līgumiem un detaļu pieejamību, lai jums būtu nepieciešamie resursi, lai jūsu jaunā mašīna būtu darba kārtībā.

Efektīva automatizētās marķēšanas tehnoloģijas izmantošana ievērojami uzlabo produktivitāti un ražību vīna darītavās kopumā.

Tomēr pareizās marķēšanas iekārtas meklēšana ir atslēga. Pirms pirkuma veikšanas noteikti novērtējiet visu potenciālo marķēšanas mašīnu kvalitāti, ātrumu un uzticamību.