Kosmētikas marķēšanas aprīkojums

Noderīga katram kosmētikas iepakojuma ražotājam

Federālais pārtikas, zāļu un kosmētikas likums kosmētiku definē kā "izstrādājumus, kurus paredzēts berzēt, ielej, kaisīt vai apsmidzināt, ievadīt cilvēka ķermenī vai citādi uz tā uzklāt, lai attīrītu, izdaiļotu, veicinātu pievilcību vai mainītu izskatu".

FDA kosmētikas marķēšanas prasību mērķis ir aizsargāt patērētājus no veselības apdraudējumiem un maldinošas prakses un palīdzēt patērētājiem pieņemt apzinātus lēmumus par kosmētiku, kuru viņi plāno iegādāties.

Kosmētiku nedrīkst marķēt vai reklamēt ar paziņojumiem, kas liek domāt, ka FDA ir apstiprinājusi produktu. Tas attiecas pat tad, ja ražotne ir reģistrēta vai produkts ir iekļauts FDA brīvprātīgās kosmētikas reģistrācijas programmā.

Īsāk sakot, FDA pieprasa kosmētikas etiķetes:

  • Produkta identitāte (kas tas ir)
  • Neto saturs (cik daudz ir iepakojumā)
  • Sastāvdaļas deklarācija (no kā tā sastāv)
  • Visas nepieciešamās brīdinājuma etiķetes (iespējamie riski, kas saistīti ar preces lietošanu)

Kosmētikas iepakojuma ražotāji zina, ka etiķetes ir būtiska kosmētikas mārketinga sastāvdaļa, taču tās ir domātas arī patērētāju informēšanai par produkta paredzēto lietojumu, sastāvdaļām, neto daudzumu un ražošanas vai izplatīšanas vietu.

Tā kā kosmētikas etiķetēm ir dažādas formas un izmēri, pastāv dažādas etiķešu uzklāšanas iekārtas, lai apmierinātu dažādas prasības. Daudzfunkcionālas etiķešu aplikatoru iekārtas ļauj zibens ātrumā ietīt, aizzīmogot un uzlīmēt kosmētikas produktus.

Neatkarīgi no kosmētikas iepakojuma, kas jāmarķē, vispirms meklējiet labākās etiķetes iespējas un pēc tam pareizo marķēšanas aprīkojumu. Labākā moduļu marķēšanas iekārta var pareizi uzlikt etiķetes tipu, pielāgoties konteinera izmēriem un perfekti iekļauties ražošanas līnijā.

Kosmētikas etiķešu veidi

Kosmētikas zīmuļu un pildspalvu iepakojuma etiķetes

Sākot ar acu zīmuļiem, krēmveida acu ēnām, uzacu sukām un lūpu krāsām, skatoties uz grima eju, varat ātri atrast pildspalvas un zīmuļa stila tvertnes.

Saskaņā ar Beauty Packaging teikto, pieprasījums pēc kosmētikas zīmuļiem un pildspalvām ir palielinājies, un kosmētikas iepakojuma ražotāji pastiprina pasākumus, lai izveidotu konkurētspējīgu dizainu un aizsargājošu, viltojumu acīmredzamu iepakojumu, kas patiks patērētājiem.

Kosmētikas zīmuļu un pildspalvu iepakojuma etiķetes

Kosmētikas zīmuļu un pildspalvu konteineriem nepieciešama īpaša piesardzība, jo vietas ir ierobežotas, taču uz iepakojuma ir jāiekļauj visa nepieciešamā informācija, ieskaitot sastāvdaļas, produkta nosaukumu, informāciju par krāsu un daudz ko citu. Parasti to var panākt, izmantojot aplīmējamu etiķeti un gala punkta etiķeti.

Apsienamā etiķete aptver lielāko daļu konteineru lielāko virsmu un var aptvert produktu visā garumā. Etiķetei var pievienot arī perforāciju, lai nodrošinātu plombu, kuru ir viegli atvērt un kas ir skaidri redzama. Firmas firmas aptīšanas etiķetes var efektīvi parādīt visu FDA pilnvaroto informāciju par produktu. Turklāt marķētāji var uzlikt punktu etiķetes uz pildspalvveida pilnšļirces vai zīmuļa trauka slēgta gala, lai norādītu krāsu vai krāsu kodu.

Kosmētisko cauruļu iepakojuma etiķetes

Losjoni, krēmi, korektori un matu izstrādājumi lieliski iederas cauruļu iekšpusē, kas paredzētas ērtai izsniegšanai. Pareizā mašīna var ātri un precīzi marķēt cauruļu izstrādājumus gan priekšpusē, gan aizmugurē, gan ap visu konteineru.

Kosmētikas tūbiņu aptīšanas etiķetes nodrošina vienkāršu viengabala uzklāšanas procesu, kas ar minimālu kustību var ātri ripināt mašīnu. Jūs varat pielāgot aptinuma dizainu, lai strādātu ar caurules izliekumu un konusu.

Kosmētisko cauruļu iepakojuma etiķetes

Tā kā lielākā daļa cauruļu nodrošina puslīniju virsmām priekšpusē un aizmugurē, daudzi ražotāji efektivitātei izmanto divdaļīgas etiķetes. Priekšējā etiķete parasti sastāv no uzņēmuma logotipa, produkta nosaukuma, satura un citas pilnvarotas informācijas, savukārt aizmugurējā panelī atrodas svītrkods, sastāvdaļu saraksts un lietošanas norādījumi.

Pilna ķermeņa uzmavas etiķete ir intensīvāka nekā citas marķēšanas iespējas, taču tas ļauj mainīt visas caurules izskatu no augšas uz leju. Lai saglabātu kvalitāti un konsekvenci, piedurknēm ir nepieciešama īpaša piesardzība to ievietošanā un pielietošanā.

Can & Jar kosmētikas etiķetes

Alvas kārbas, alumīnija kannas, stikla kosmētikas burkas un akrila burkas bieži izmanto kosmētikas nozarē vasku, sejas krēmu un citu pusšķidru produktu turēšanai.

Bundžas un burkas bieži iegūst neregulāras formas, lai palielinātu kosmētikas iepakojuma interesi, ieskaitot izmēru izgriezumus un slīpumus. Šādu kosmētikas trauku etiķetēšana var būt sarežģīta, taču augšējo un apakšējo etiķešu mašīnu var kalibrēt, lai tiktu galā ar šo darbu. Augšējo un apakšējo etiķeti var vienlaikus ievietot ar divu ruļļu uzlīmētāja palīdzību un pareizu sinhronizāciju.

Can & Jar kosmētikas etiķetes

Gadījumos, kad burkas augšdaļa vai apakšdaļa nav pietiekami liela standarta etiķetei, ir lietderīgi izmantot gala punktu etiķetes. Beigu punkti bieži tiek izmantoti simboliem, kodiem, krāsu paraugiem vai maziem burtiem.

Cilindra kosmētikas pudeles etiķetes

Cilindriskas kosmētikas pudeles tiek izmantotas plašam kosmētikas līdzekļu klāstam. Bezgaisa sūkņu pudeles, losjonu pudeles un matu aerosoli ir kosmētikas nozarē bieži izmantoto cilindru piemēri. Viņiem ir arī dažādi izmēri un tie ir vieni no daudzpusīgākajiem konteineriem, kas pieejami vairumtirdzniecības tirgū.

Cilindra kosmētikas pudeles etiķetes

Pudeļu uzlīmēšanas mašīna ir lieliski piemērota cilindru kosmētikas pudeļu marķēšanai. Viņiem ir viegli strādāt un vienmērīgi pārvietoties pa konveijeru, jo izstrādājumi griežas pa līniju. Ja pudele ir lielāka, var būt labāk izmantot priekšējās un aizmugurējās etiķetes.

Pilna ķermeņa piedurknes var izmantot arī mazāku cilindrisku konteineru blīvēšanai, pārklājot visu virsmu. Lūpu spīdumos un citos izstrādājumos bieži tiek izmantotas caurspīdīgas ķermeņa piedurknes, lai parādītu produkta krāsu, vienlaikus pasargājot saturu no iejaukšanās.

Kosmētikas kompaktās etiķetes

Kosmētikas kompaktiem, kas tiek izmantoti pamatu, bronzera un acu ēnu pulveriem, marķēšanas laikā nepieciešama īpaša piesardzība. Labākais veids, kā to panākt, ir ar augšējo un apakšējo etiķeti, ko uzliek spiedienjutīga mašīna, kas paredzēta pareiza spiediena izmantošanai, nesaspiežot un neiznīcinot trauku vai tā saturu. Par laimi, mūsdienu marķēšanas iekārtas ļauj automatizētai tehnoloģijai bez marķējuma novirzīt divas etiķetes augšpusē un apakšā.

Kosmētikas kompaktās etiķetes

Marķēšanas aprīkojuma nozīme

Neatkarīgi no tā, cik ātri jūs varat pudeli, burciņu vai pilnu kosmētikas produktu, kopējo produkciju var ierobežot ātrums, ar kādu jūs marķējat un virzāt tirgū. Viens no galvenajiem izaicinājumiem, ar ko saskaras daudzi kosmētikas iepakojuma ražotāji, ir etiķešu drukāšana un uzklāšana, taču ir vairāki labi etiķešu risinājumi un etiķešu mašīnu iespējas.

Marķēšanas mašīnām ir cenu diapazons, kas ražotājiem, uzņēmumu īpašniekiem un operāciju vadītājiem, kuri darbojas ar ierobežotu budžetu, bieži vien šķiet pārliecinoši. Tomēr efektīvas marķēšanas iekārtas var ievērojami palielināt produktivitāti un atmaksāties, nekavējoties palielinot piepildījumu.

Efektivitāte

Parasti lielākā daļa kosmētikas ražotāju sāk bez milzīgiem avansa kapitāla ieguldījumiem, tāpēc, lai sāktu ražošanu, viņi manuāli manuāli marķē savus produktu konteinerus. Tomēr, pievienojot vienu pusautomātu, galda vai moduļu marķēšanas mašīnu, produktivitāte var palielināties par gandrīz 500%, ļaujot stundā marķēt līdz 150 konteineriem.

Pilnībā automātiskās iekšējās marķēšanas mašīnas ir fiziski lielākas un nedaudz dārgākas nekā pusautomātiskās iespējas, taču tās var marķēt līdz 500 konteineriem stundā. Šis efektivitātes pieaugums ļauj vairāk produktu marķēt tikpat precīzā, bet ātrākā tempā.

Neatkarīgi no tā, vai iesaiņojat losjonu, lūpu krāsu, tonālo krēmu vai sablīvēsieties, pareizā marķēšanas iekārta ātri attaisnos tā izmaksas.

Kvalitāte

Pusautomātiskas vai pilnībā automātiskas etiķešu iekārtas izmantošana dod kosmētikas uzņēmumu īpašniekiem un iepakojuma ražotājiem iespēju katru reizi precīzi ievietot labi izstrādātu etiķeti - un mēs visi zinām, ka izšķiroša nozīme ir lieliska dizaina un precīzas lietošanas etiķetei. mārketinga rīks.

Etiķešu mašīnas ir ātrākas, konsekventākas un vienmēr precīzākas, salīdzinot ar manuālo roku marķēšanu. Vislabākajā marķēšanas aprīkojumā ietilpst stabilizatori, kas nodrošina etiķetes vienmērīgu un vienādu izvietošanu bez pārvietošanās vertikāli vai horizontāli.

Izmaksas Vs. Vērtība

Kaut arī jaunu marķēšanas iekārtu iegādes vai nomas sākotnējās izmaksas var šķist biedējošas, ir svarīgi novērtēt visas ražošanas izmaksas, kas ietekmē jūsu darbību.

Piemēram, vienreizēja marķēšanas aprīkojuma iegāde būs ievērojami mazāka nekā izmaksas, kas saistītas ar pilna laika darbinieka algošanu, lai produktiem piestiprinātu etiķetes. Ja jums jau ir darbinieki, kas etiķetes piestiprina ar rokām, marķēšanas procesa automatizēšana atbrīvos viņus no rūpīgākiem un precīzākiem uzdevumiem.

Vēl viena svarīga izmaksu vienādojuma daļa ir izšķērdēto un bojāto produktu samazināšana, kas nāk no līnijas. Marķēšanas aprīkojums ir konsekvents un uzticams, tāpēc cilvēku kļūdas tiek novērstas un mazāk tiek uzliktas etiķetes, kas ietaupa naudu. Ir kaut kas, lai saprastu efektivitāti un izmaksu ietaupījumus, salīdzinot ar faktisko aprīkojuma cenu skaidrā naudā. Galu galā aprīkojuma vērtība daudzos nozīmīgos veidos ir lielāka par izmaksām.

Jūsu iestatīšanas novērtēšana

Pirms izvēlaties vajadzīgā etiķešu aplikatora iekārtas veidu, ziniet savus ražošanas mērķus, novērtējiet pašreizējo iestatījumu un nosakiet pareizo iekārtas izmēru. Tas palīdzēs jums izvēlēties etiķeti, kas atbilst jūsu vajadzībām, vienmērīgi iekļaujas jūsu pašreizējā darbībā un padara jūsu procesu efektīvāku.

Ražošanas palaišana

Lai pareizi novērtētu savas vajadzības, skaidri nosakiet savus marķēšanas un ražošanas mērķus.

Vispirms izlemiet daudzumu un ātrumu, kādā vēlaties, lai kosmētika pārvietotos pa konveijeru. Etiķetes uzklāšanas aprīkojums ir dažādos ātruma diapazonos, tāpēc izvēlieties tādu, kas nodrošina jūsu līnijas ātrumu.

Jums arī jāņem vērā iespējamais dīkstāves laiks, kas varētu rasties, mainot marķēšanas lietojumprogrammas (piemēram, pārejot no rokas marķēšanas uz pusautomātu).

Jebkurai jūsu izvēlētai etiķetes mašīnai būs plusi un mīnusi, tāpēc meklējiet etiķeti, kuru jums būs viegli iestatīt, lietot un uzturēt.

Kosmoss un aprīkojums

Kad esat domājis par skaidriem mērķiem attiecībā uz produkta daudzumu, kuru virzīsit cauri savai līnijai, un ar kādu ātrumu meklējiet aprīkojumu, kas nonāks jūsu rīcībā esošajā telpā un būs viegli pieejams darbiniekiem. Citi apsvērumi ietver esošo iekārtu savietojamību un vispārējo iepakojuma līniju dizainu.

Jūsu ražošanas līnijā ir dažādas mašīnas, piemēram, pildītāji, aizbāžņi un etiķetes. Efektivitātes labad problēmu novēršanai vislabāk ir iegādāties etiķešu mašīnu, kas ir saderīga ar aprīkojumu, kas jau ir jūsu līnijā. Šī ir arī iespēja jums izlemt, vai vēlaties, lai jūsu marķēšanas mašīna darbotos atbilstoši jūsu pašreizējai mašīnai, vai arī jūs vēlaties brīvi stāvošu etiķeti.

Jums vajadzētu izvēlēties etiķeti, kas laika gaitā var paplašināties un uzlaboties ar ražošanas līniju.

Apsvērumi par konteineriem un etiķetēm

Sākot no pudeļu pudelēm līdz burkām ar aizskrūvējamām līdz kārbām ar spiedpogām, ir daudz konteineru iespēju, no kurām izvēlēties. Jūs varat izvēlēties no viltojumiem un bērniem drošiem konteineriem, kas atbilst iepakošanas, aizzīmogošanas un marķēšanas vadlīnijām un noteikumiem.

Neatkarīgi no jūsu uzņēmuma konteinera veida, pēc izmēru noteikšanas ir laiks izlemt par etiķetes izmēru, stilu un izvietojumu. Vispopulārākie veidi ir priekšējās un aizmugurējās uzlīmes, aplīmējamās etiķetes un saraušanās uzmavu etiķetes.

Ja jūs zināt, ka jūsu pudelei būs neparasta forma, jums būs jāatrod etiķetēšanas iekārta, kas varētu pareizi piestiprināt etiķetes atbilstoši šiem unikālajiem izmēriem. Marķēšanas iekārtas ir dažāda lieluma un veida, taču ne vienmēr tās ir universālas visām etiķešu lietojumprogrammām.

Kvalitatīvi konteineri un etiķetes

Lai iegūtu asu, profesionālu izskatu, ir svarīgi izvēlēties augstas kvalitātes materiālus. Kaut arī pareizais marķētājs var paveikt lielisku darbu, marķējot jūsu produktus, ja izmantotie konteineri nav augstākās klases, tie var izraisīt problēmas, kuru dēļ jūsu produkts izskatās slikti.

Neatkarīgi no tā, ko izvēlaties, pārliecinieties, ka konteineri ir konsekventi. Lieluma un formas nepilnību un neatbilstību dēļ etiķešu mašīna var nepareizi nolasīt vietas, kur jāliek etiķetes. Regulāri pārbaudiet, vai konteineros nav sliktas kvalitātes pazīmju, lai jūs varētu tos novērst, pirms tie ir aizpildīti un nepareizi marķēti.

Etiķetes kvalitāte ir vēl viens faktors, kas noteiks jūsu kopējos rezultātus. Uz etiķetēm ir daudz dažādu materiālu, un, uzklājot tos uz tvertnēm, var izmantot dažādas līmes vai līmes. Sliktas kvalitātes etiķetes ir spējīgas plosīties, burbuļot, smērēties un citas etiķetes veiktspējas darbības traucējumus. Izvēlieties labi pazīstamu un uzticamu etiķešu zīmolu un pārdomājiet, vai vēlaties papīra vai sintētisku izstrādājumu.

Secinājums

Pārejot uz ražošanas palielināšanu, neatkarīgi no tā, vai tie ir zīmuļu acu zīmuļi, krēmveida acu ēnas, lūpu krāsa, losjoni, krēmi, korektori, matu izstrādājumi utt., Ar profesionālu marķēšanas aprīkojumu, paturiet prātā visus lēmumus, kas jums jāpieņem.

  • Novērtējiet savu pašreizējo ražošanas līniju. Nosakiet konteineru skaitu, kuriem nepieciešams marķējums, kā arī vietas un dizaina ierobežojumus.
  • Kad esat izvirzījis dažus ražošanas mērķus un ir ideja par to, kā jūs integrēsit jaunu marķēšanas aprīkojumu, ir pienācis laiks iepirkties. Iegādājoties etiķešu mašīnu, jums būs jāsalīdzina dažādas iespējas, tostarp pusautomātiskā, pilnībā automātiskā, galda virsma, inline vai rotējošā. Jums arī jāņem vērā materiāli (piemēram, plastmasas sūkņa pudele ar glancēta papīra etiķetēm), lai pārliecinātos, ka izvēlētā etiķetes iekārta darbojas labi.
  • Atcerieties, ka izvēlētajai marķēšanas iekārtai būs nepieciešama arī nepārtraukta apkope un kopšana, lai tā darbotos. Jums jāsazinās ar cienījamu izplatītāju un jāiegūst informācija par viņu pakalpojumu līgumiem un detaļu pieejamību, lai jums būtu nepieciešamie resursi, lai jūsu jaunā mašīna būtu darba kārtībā.

Apstrādājot kosmētikas ražošanu un iesaiņošanu no sākuma līdz beigām, obligāti jābūt uzticamai marķēšanas iekārtai. Sākot ar piegādātāju izvēli un beidzot ar labākā iepakojuma aprīkojuma iegādi, viss ir svarīgi, ja vēlaties piegādāt lielisku produktu, kas patīk jūsu auditorijai.

Efektīva automatizācijas, tostarp etiķešu printeru un uzlīmju aplikatoru izmantošana, ļauj ievērojami uzlabot produktivitāti un izvadi. Tomēr pareizās marķēšanas iekārtas meklēšana ir atslēga. Pirms pirkuma veikšanas noteikti novērtējiet visu potenciālo marķēšanas mašīnu kvalitāti, ātrumu un uzticamību.